Reklama

Przy drodze powiatowej piesi będą bezpieczniejsi

29/11/2020 11:42

Zakończyła się kolejna inwestycja w infrastrukturę drogową w gminie Tryńcza. Do użytku oddano 300 metrowy odcinek chodnika, zbudowany wzdłuż drogi powiatowej relacji Tryńcza – Ubieszyn.

W licznej asyście wójt Ryszard Jędruch oddawał w ubiegły wtorek (17 bm.) do użytku nowo wybudowany odcinek chodnika w Tryńczy. Oprócz włodarza gminy[paywall] inwestycje odbierał starosta Bogusław Urban. Obecni byli też przedstawiciele wykonawcy, członkowie prezydium gminy, a także delegacja Powiatowego Zarządu Dróg. Przedsięwzięcie kosztowało 200 tys. zł. Środki te pozwoliły na ułożenie 300-metrowego odcinka chodnika w Tryńczy. Sfinansowanie inwestycji było możliwe dzięki współpracy dwóch jednostek samorządu: gminy Tryńcza i powiatu przeworskiego.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama