Zakończyła się kolejna inwestycja w infrastrukturę drogową w gminie Tryńcza. Do użytku oddano 300 metrowy odcinek chodnika, zbudowany wzdłuż drogi powiatowej relacji Tryńcza – Ubieszyn.
W licznej asyście wójt Ryszard Jędruch oddawał w ubiegły wtorek (17 bm.) do użytku nowo wybudowany odcinek chodnika w Tryńczy. Oprócz włodarza gminy[paywall] inwestycje odbierał starosta Bogusław Urban. Obecni byli też przedstawiciele wykonawcy, członkowie prezydium gminy, a także delegacja Powiatowego Zarządu Dróg. Przedsięwzięcie kosztowało 200 tys. zł. Środki te pozwoliły na ułożenie 300-metrowego odcinka chodnika w Tryńczy. Sfinansowanie inwestycji było możliwe dzięki współpracy dwóch jednostek samorządu: gminy Tryńcza i powiatu przeworskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze