Reklama

Przy przemyskim magistracie powstanie bezpłatny punkt porad prawnych

20 listopada br. upływa termin składania ofert na prowadzenie bezpłatnego punktu porad prawnych dla osób fizycznych przy Urzędzie Miejskim w Przemyślu.

Do tej pory przy urzędzie nie funkcjonował na stałe taki punkt. – Owszem, były organizowane w określone dni na przykład dyżury prawników, ale było to tylko okazjonalne – tłumaczy rzecznik prasowy przemyskiego magistratu Witold Wołczyk[paywall].
Od 1 stycznia 2016 r. to się zmieni. Przez pięć dni w tygodniu i co najmniej cztery godziny dziennie w lokalu, który zapewni urząd, udzielane będą porady prawne dla każdego chętnego i potrzebującego mieszkańca miasta. Organizacją takiego punktu zajmuje się Wydział Spraw Społecznych UM. Jak już wspomnieliśmy, nie został jeszcze wyłoniony podmiot, który ów punkt będzie obsługiwać. Oferty przyjmowane są w urzędzie do 20 listopada br. Wiadomo, że na prowadzenie punktu władze miasta przekażą dotację w kwocie blisko 60 tys. zł.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości