Reklama

Przyczepka oderwała się od suzuki i zepchnęła rowerzystkę do rowu

Ranna 49-latka została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę,  2 września, po godz. 7, na ul. Sandomierskiej w Stalowej Woli.

Co się stało?

24-latek jechał suzuki w kierunku Stalowej Woli od strony Agatówki. Pech chciał, że podczas  wyprzedzania rowerzystki, która zmierzała w tym samym kierunku, od samochodu oderwała się przyczepka.

Niestety uderzyła 49-letnią rowerzystkę i zepchnęła ją do rowu. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.

Oboje kierujący byli trzeźwi.

Policjanci ustalają tego zdarzenia. Droga na czas pracy służb była zablokowana. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama