Reklama

Przydałby się remont poboczy

24/10/2016 07:24

– Stan poboczy na drodze z Przemyśla do Sierakośc pozostawia wiele do życzenia. Można powiedzieć, że są one utrapieniem większości kierowców ciężarówek. Bo kiedy przychodzi im się wyminąć na tym odcinku, jedno z aut musi zjechać na pobocze, innego wyjścia nie ma. Niestety trudno się potem ciężkim samochodem z niego wydostać. Kiedyś pobocza na tej trasie posypywane były żwirem, ale to działanie, które poprawia stan nawierzchni na krótką metę i w sposób minimalny. Wspomnianą trasą gro turystów jeździ przecież w stronę Kalwarii i Arłamowa. Między innymi z tego względu należałoby rozważyć remont poboczy wspomnianej drogi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    były mieszkaniec P-śla - niezalogowany 2016-10-24 18:44:39

    Do redaktora Mariusza Godosa.  Skoro nie można skomentować jego wypowie  pod jego artykułem, to z konieczności zrobię to  tu  tutaj. ""Ani my taką potęgą nie jesteśmy, ani oni wszyscy żądnymi krwi wampirami, chcącymi sprowadzić nas do roli parobków. Nie podoba mi się, że ktoś przytacza absurdalne przykłady, że dobrze Francuzom wiceminister powiedział, bo... nie pomogli nam przed 1 września 1939 roku! A gdyby pomogli, los byłby inny? Wątpliwe.dzi  po jego artykułem,"         A CO  PANIE REDAKTORZE, POMOGLI  MOŻE  TAK  JAK I ANGLICY ? CO/  POMOGLI ?  CZY MOŻE ZNA PAN JAKĄŚ  NOWĄ POLSKĄ HISTORIĘ , KTÓRA  MÓWI ZUPEŁNIE CO INNEGO . TAK ARCYWAŻNYCH ZDARZEŃ HISTORYCZNYCH ,NIE ZAPOMINA SIĘ  PRZEZ WIELE POKOLEŃ. I NIE CHODZI TU O ZWYKŁĄ  "PAMIĘTLIWOŚĆ ", ALE GDYBY JEDNI I DRUDZY  WYPEŁNILI SWOJE ZOBOWIĄZANIA  ,TO NAPRAWDĘ MOGŁOBY BYĆ INACZEJ . I NIE SĄ TO MOJE ANI PANA SŁOWA , LECZ OPINIE HISTORYKÓW. TO SĄ FAKTY, A  Z   NIMI SIĘ NIE DYSKUTUJE .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama