– Stan poboczy na drodze z Przemyśla do Sierakośc pozostawia wiele do życzenia. Można powiedzieć, że są one utrapieniem większości kierowców ciężarówek. Bo kiedy przychodzi im się wyminąć na tym odcinku, jedno z aut musi zjechać na pobocze, innego wyjścia nie ma. Niestety trudno się potem ciężkim samochodem z niego wydostać. Kiedyś pobocza na tej trasie posypywane były żwirem, ale to działanie, które poprawia stan nawierzchni na krótką metę i w sposób minimalny. Wspomnianą trasą gro turystów jeździ przecież w stronę Kalwarii i Arłamowa. Między innymi z tego względu należałoby rozważyć remont poboczy wspomnianej drogi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Do redaktora Mariusza Godosa. Skoro nie można skomentować jego wypowie pod jego artykułem, to z konieczności zrobię to tu tutaj. ""Ani my taką potęgą nie jesteśmy, ani oni wszyscy żądnymi krwi wampirami, chcącymi sprowadzić nas do roli parobków. Nie podoba mi się, że ktoś przytacza absurdalne przykłady, że dobrze Francuzom wiceminister powiedział, bo... nie pomogli nam przed 1 września 1939 roku! A gdyby pomogli, los byłby inny? Wątpliwe.dzi po jego artykułem," A CO PANIE REDAKTORZE, POMOGLI MOŻE TAK JAK I ANGLICY ? CO/ POMOGLI ? CZY MOŻE ZNA PAN JAKĄŚ NOWĄ POLSKĄ HISTORIĘ , KTÓRA MÓWI ZUPEŁNIE CO INNEGO . TAK ARCYWAŻNYCH ZDARZEŃ HISTORYCZNYCH ,NIE ZAPOMINA SIĘ PRZEZ WIELE POKOLEŃ. I NIE CHODZI TU O ZWYKŁĄ "PAMIĘTLIWOŚĆ ", ALE GDYBY JEDNI I DRUDZY WYPEŁNILI SWOJE ZOBOWIĄZANIA ,TO NAPRAWDĘ MOGŁOBY BYĆ INACZEJ . I NIE SĄ TO MOJE ANI PANA SŁOWA , LECZ OPINIE HISTORYKÓW. TO SĄ FAKTY, A Z NIMI SIĘ NIE DYSKUTUJE .
Do redaktora Mariusza Godosa. Skoro nie można skomentować jego wypowie pod jego artykułem, to z konieczności zrobię to tu tutaj. ""Ani my taką potęgą nie jesteśmy, ani oni wszyscy żądnymi krwi wampirami, chcącymi sprowadzić nas do roli parobków. Nie podoba mi się, że ktoś przytacza absurdalne przykłady, że dobrze Francuzom wiceminister powiedział, bo... nie pomogli nam przed 1 września 1939 roku! A gdyby pomogli, los byłby inny? Wątpliwe.dzi po jego artykułem," A CO PANIE REDAKTORZE, POMOGLI MOŻE TAK JAK I ANGLICY ? CO/ POMOGLI ? CZY MOŻE ZNA PAN JAKĄŚ NOWĄ POLSKĄ HISTORIĘ , KTÓRA MÓWI ZUPEŁNIE CO INNEGO . TAK ARCYWAŻNYCH ZDARZEŃ HISTORYCZNYCH ,NIE ZAPOMINA SIĘ PRZEZ WIELE POKOLEŃ. I NIE CHODZI TU O ZWYKŁĄ "PAMIĘTLIWOŚĆ ", ALE GDYBY JEDNI I DRUDZY WYPEŁNILI SWOJE ZOBOWIĄZANIA ,TO NAPRAWDĘ MOGŁOBY BYĆ INACZEJ . I NIE SĄ TO MOJE ANI PANA SŁOWA , LECZ OPINIE HISTORYKÓW. TO SĄ FAKTY, A Z NIMI SIĘ NIE DYSKUTUJE .