– Przy ulicy Leszczyńskiego, po prawej stronie bloków, znajduje się ogromny teren, prawdopodobnie powojskowy. Mówiło się o tym, że powstanie tam osiedle mieszkaniowe, ale na razie nic się tu nie dzieje. Działka jest natomiast zapuszczona, pełno na niej chaszczy, śmieci i odpadów. Wygląda to fatalnie i zastanawiam się, czy nie można zobowiązać jakoś właściciela tego terenu do sprzątania. Przecież taki bałagan w tym miejscu to wstyd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze