Reklama

Przydałoby się gruntowne sprzątanie

30/04/2016 07:24

– Przy ulicy Leszczyńskiego, po prawej stronie bloków, znajduje się ogromny teren, prawdopodobnie powojskowy. Mówiło się o tym, że powstanie tam osiedle mieszkaniowe, ale na razie nic się tu nie dzieje. Działka jest natomiast zapuszczona, pełno na niej chaszczy, śmieci i odpadów. Wygląda to fatalnie i zastanawiam się, czy nie można zobowiązać jakoś właściciela tego terenu do sprzątania. Przecież taki bałagan w tym miejscu to wstyd.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama