Reklama

Przydałoby się więcej kursów

15/08/2016 07:27

– Moim zdaniem rozwiązania nadal wymaga problem komunikacyjny na trasie centrum miasta – dzielnica Lipowica. Po interwencji tak zwanych kontrolerów ruchu na wspomnianej trasie niewiele się zmieniło. Jeżdżą wprawdzie o pewnych godzinach dłuższe autobusy, ale moim zdaniem zdecydowanie lepiej byłoby wypuścić więcej kursów w kierunku Lipowicy, by było łatwiej się na nią dostać.

Autobus raz na godzinę to trochę mało. Na osiedle Monte Cassino połączeń autobusowych jest dużo więcej, mimo że w stronę szpitala jeżdżą dodatkowo busy prywatne, a także autobusy PKS. Trzeba zaznaczyć, że z autobusów jeżdżących na Lipowicę korzysta również wielu mieszkańców osiedla Kazanów. Zatem gdyby nie wydłużać autobusów, a w zamian wypuścić więcej kursów na Lipowicę, byłoby się łatwiej na nią dostać. Nie trzeba by też chodzić na piechotę z Kazanowa.

Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zs1947_906 2016-08-15 21:49:38

    Może prywatni przewoźnicy małymi busami uzupełnili by "dziury" kursowania autobusów MZK Przemyśl?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama