– Niemal codziennie prowadzę dziecko do przedszkola przy szkole w Ostrowie. Moją uwagę zwróciły dziury znajdujące się przy chodniku, niedaleko bramy wejściowej prowadzącej na teren przedszkolny. Są nie tylko przy chodniku, ale też przy drodze. Każdego dnia dzieci przyjeżdżają do szkoły na rowerach albo przychodzą pieszo.
Przecież do wspomnianych wyrw któreś z nich może wpaść albo zjechać rowerem. Myślę, że warto byłoby zamontować tam jakieś barierki zasłaniające dziury, które zapewnią bezpieczeństwo dzieciom, a nawet dorosłym, bo wieczorem teren przedszkolny jest nieoświetlony od strony bramy, a dziury niespecjalnie widoczne – podnosi problem mieszkanka Ostrowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze