Reklama

Przyjechał na komendę kompletnie pijany

Sporo tupetu miał 58-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, który kompletnie pijany przyjechał samochodem na komendę policji.

Mężczyzna, który wykazał się dalece posuniętą nieodpowiedzialnością, to mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Z informacji udostępnionych przez Komendę Powiatową Policji w Strzyżowie wynika, że w piątek, 2 bm., zajechał przed budynek miejscowych stróżych prawa zupełnie pijany. W rozmowie z dyżurnym policji poinformował, że ma problemy z telefonem i w związku z tym przyjechał po pomoc. 58-latek miał problemy z mówieniem, więc policjant nabrał podejrzeń co do stanu jego trzeźwości. Co więcej od mężczyzny było czuć woń alkohol. Funkcjonariusze poddali go badaniu alkomatem. Wynik rozwiał wszelkie wątpliwości. Mieszkaniec powiatu strzyżowskiego przyjechał autem na komendę, mając ponad 3 promile alkoholu. Stracił prawo jazdy, a teraz będzie odpowiadał przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    art - niezalogowany 2018-03-05 17:19:40

    Yogi babu brawo Jasiu,!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości