Sporo tupetu miał 58-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, który kompletnie pijany przyjechał samochodem na komendę policji.
Mężczyzna, który wykazał się dalece posuniętą nieodpowiedzialnością, to mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Z informacji udostępnionych przez Komendę Powiatową Policji w Strzyżowie wynika, że w piątek, 2 bm., zajechał przed budynek miejscowych stróżych prawa zupełnie pijany. W rozmowie z dyżurnym policji poinformował, że ma problemy z telefonem i w związku z tym przyjechał po pomoc. 58-latek miał problemy z mówieniem, więc policjant nabrał podejrzeń co do stanu jego trzeźwości. Co więcej od mężczyzny było czuć woń alkohol. Funkcjonariusze poddali go badaniu alkomatem. Wynik rozwiał wszelkie wątpliwości. Mieszkaniec powiatu strzyżowskiego przyjechał autem na komendę, mając ponad 3 promile alkoholu. Stracił prawo jazdy, a teraz będzie odpowiadał przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Yogi babu brawo Jasiu,!