Docierają do nas pierwsze zdjęcia przemyskiego krajobrazu w bieli. Zima 2022 odpalona. A jak to wygląda u Was?

fot.Nadesłane przez Czytelniczkę
ul. Basztowa

fot.wysłane przez Czytelniczkę
Żurawica

fot.nasesłane przez Czytelnika
ul. Wieniawskiego
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze