Reklama

Przyszłość targowiska

14/04/2016 07:19

– Nie chciałbym być złym prorokiem, ale moim zdaniem otwarte właśnie przygraniczne targowisko nie przyniesie żadnego ożywienia gospodarczego na tym terenie, bo drogi po drugiej stronie granicy wyglądają tragicznie. Dopóki nasi sąsiedzi nie wybudują porządnych dróg dojazdowych do przejścia granicznego, to nowa inwestycja nie będzie miała za bardzo racji bytu i żadni inwestorzy nie pojawią się na horyzoncie. Jak dla mnie targowisko na razie będzie tylko uzupełnieniem płatnego parkingu i być może sprawi, że boczne drogi wreszcie nie będą tarasowane przez auta naszych wschodnich sąsiadów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2016-04-15 17:52:48

    To zgłosić do jednej z "modnych" ostatnio partii  , np. Po , N,   albo do tzw. ruchu społecznego   Kod/ nie mylić  z  kioskiem "Ruch-u". Niech szybko , ale to bardzo szybko zgłasza do Komisji Europejskiej , albo Weneckiej . I niech  potomkowie  hitlerowskiego narodu  , odwiecznego wroga Polski    Merkel  albo Junkers , Szulz natychmiast zajmą sieę tą tzw" drugą stroną" i wymuszą np. rezolucją naprawę  wspomnianych dróg  . Bo jak nie , to  "  demokratyczna " opozycja  z  tej " drugiej strony' zacznie robić wzorem polskiej nowy Majdan . No i po co wam to będzie?  A wszystko  będzie finansował - jak wcześniej już to robił  nijaki    Soros  , rabin  pochodzenia węgierskiego mieszkający obecnie  w USA .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama