– Nie chciałbym być złym prorokiem, ale moim zdaniem otwarte właśnie przygraniczne targowisko nie przyniesie żadnego ożywienia gospodarczego na tym terenie, bo drogi po drugiej stronie granicy wyglądają tragicznie. Dopóki nasi sąsiedzi nie wybudują porządnych dróg dojazdowych do przejścia granicznego, to nowa inwestycja nie będzie miała za bardzo racji bytu i żadni inwestorzy nie pojawią się na horyzoncie. Jak dla mnie targowisko na razie będzie tylko uzupełnieniem płatnego parkingu i być może sprawi, że boczne drogi wreszcie nie będą tarasowane przez auta naszych wschodnich sąsiadów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To zgłosić do jednej z "modnych" ostatnio partii , np. Po , N, albo do tzw. ruchu społecznego Kod/ nie mylić z kioskiem "Ruch-u". Niech szybko , ale to bardzo szybko zgłasza do Komisji Europejskiej , albo Weneckiej . I niech potomkowie hitlerowskiego narodu , odwiecznego wroga Polski Merkel albo Junkers , Szulz natychmiast zajmą sieę tą tzw" drugą stroną" i wymuszą np. rezolucją naprawę wspomnianych dróg . Bo jak nie , to " demokratyczna " opozycja z tej " drugiej strony' zacznie robić wzorem polskiej nowy Majdan . No i po co wam to będzie? A wszystko będzie finansował - jak wcześniej już to robił nijaki Soros , rabin pochodzenia węgierskiego mieszkający obecnie w USA .
To zgłosić do jednej z "modnych" ostatnio partii , np. Po , N, albo do tzw. ruchu społecznego Kod/ nie mylić z kioskiem "Ruch-u". Niech szybko , ale to bardzo szybko zgłasza do Komisji Europejskiej , albo Weneckiej . I niech potomkowie hitlerowskiego narodu , odwiecznego wroga Polski Merkel albo Junkers , Szulz natychmiast zajmą sieę tą tzw" drugą stroną" i wymuszą np. rezolucją naprawę wspomnianych dróg . Bo jak nie , to " demokratyczna " opozycja z tej " drugiej strony' zacznie robić wzorem polskiej nowy Majdan . No i po co wam to będzie? A wszystko będzie finansował - jak wcześniej już to robił nijaki Soros , rabin pochodzenia węgierskiego mieszkający obecnie w USA .