Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali 3 osoby podejrzane o napad z nożem w ręku. To mieszkańcy Jarosławia, aktywnie związani ze środowiskiem tamtejszych pseudokibiców.
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji dowiedzieli się, że na terenie powiatu jarosławskiego działa grupa kilku osób, które dopuszczają się przestępstw. Jak ustalono, przed tygodniem zaatakowali nożem mężczyznę i grożąc mu zmusili do wydania samochodu.
Policjanci ustalili tożsamość podejrzanych. Okazało się, że byli wielokrotnie karani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu (rozboje, pobicia). Na co dzień są aktywnie związane ze środowiskiem pseudokibiców JKS Jarosław.
Śledczy spodziewali się, że mężczyźni mogą być agresywni i mieć przy sobie niebezpieczne przedmioty, dlatego też przy zatrzymaniu konieczne było wsparcie policjantów Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji przy udziale policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu zatrzymali na terenie miasta 3 mężczyzn w wieku od 33 do 37 lat.
Sprawcy byli zaskoczeni. Stawiali opór przy zatrzymaniu. W trakcie dalszych czynności odzyskano przywłaszczony samochód o wartości około 20 tysięcy złotych. Podejrzani usłyszeli zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Grozi im kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata. Sąd Rejonowy w Jarosławiu na wniosek tamtejszej prokuratury zastosował wobec wszystkich podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Sprawa ma charakter rozwojowy, nie wykluczone są dalsze zatrzymania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
bić sie ścierwa nie umieją to z kosami chodzą
Ty zadymiarz to nie ty jestes barani leb Pewnie ze ty cwany przed netem z kompleksem malego ptaka