Reklama

Pseudokibice w natarciu. Interweniowała policja

17/08/2015 11:51

Chuligańskie wybryki zakłóciły porządek sobotniego meczu piłki nożnej odbywającego się na boisku w Nowej Sarzynie. Nie obyło się bez interwencji policji. Ujawniono 11 pseudokibiców, wśród których był mężczyzna poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

W minioną sobotę  na stadionie w Nowej Sarzynie odbywał się mecz pomiędzy drużynami UNIA Nowa Sarzyna i POGOŃ Leżajsk.  Wielu kibiców wsparło wysiłek sportowców kulturalnym dopingiem, niestety pojawiły się również osoby zakłócające porządek.  Interweniujący funkcjonariusze policji zatrzymali aż 11 pseudokibiców. Ośmiu z nich, za zakłócanie ładu i porządku publicznego odpowie przed sądem, pozostali za naruszenie obowiązujących przepisów zostali ukarani mandatami. 

W trakcie dalszych działań okazało się, że wśród zatrzymanych był mężczyzna poszukiwany do odbycia kary. Został osadzony w policyjnym areszcie. 




red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Półwyspiarz - niezalogowany 2015-08-18 14:06:46

    zatrzymała AŻ 11 zasrańców! Dzielni policjanci! Taką policją to można kierować ruchem na leśnych ścieżkach. Się na każdym kroku kompromitują! BUDA!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości