Chuligańskie wybryki zakłóciły porządek sobotniego meczu piłki nożnej odbywającego się na boisku w Nowej Sarzynie. Nie obyło się bez interwencji policji. Ujawniono 11 pseudokibiców, wśród których był mężczyzna poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
W minioną sobotę na stadionie w Nowej Sarzynie odbywał się mecz pomiędzy drużynami UNIA Nowa Sarzyna i POGOŃ Leżajsk. Wielu kibiców wsparło wysiłek sportowców kulturalnym dopingiem, niestety pojawiły się również osoby zakłócające porządek. Interweniujący funkcjonariusze policji zatrzymali aż 11 pseudokibiców. Ośmiu z nich, za zakłócanie ładu i porządku publicznego odpowie przed sądem, pozostali za naruszenie obowiązujących przepisów zostali ukarani mandatami.
W trakcie dalszych działań okazało się, że wśród zatrzymanych był mężczyzna poszukiwany do odbycia kary. Został osadzony w policyjnym areszcie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.zatrzymała AŻ 11 zasrańców! Dzielni policjanci! Taką policją to można kierować ruchem na leśnych ścieżkach. Się na każdym kroku kompromitują! BUDA!!!
zatrzymała AŻ 11 zasrańców! Dzielni policjanci! Taką policją to można kierować ruchem na leśnych ścieżkach. Się na każdym kroku kompromitują! BUDA!!!