Reklama

Psie piękności w hali MOSiR [galeria]

17/03/2015 08:26

W miniony weekend halę sportową Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu opanowało kilkaset czworonogów, które prezentowały swoje atuty podczas XLV Krajowej Wystawy Psów Rasowych, zorganizowanej przez przemyski Oddział Związku Kynologicznego w Polsce.

Oceniane w zależnych od rasy, płci i wieku pokazywały też, jak współpracują ze swymi opiekunami. Na wybiegach można było zobaczyć w sumie kilkaset psów o rożnym wyglądzie i zachowaniu. 

Były: psy pasterskie, teriery, jamniki, wyżły i charty, spora grupa ras ozdobnych, szpice i przedstawiciele ras wywodzących się z różnych stron świata oraz czworonogi, których zadaniem jest pełnienie roli towarzysza. Sędziowie wybierali najlepszych przedstawicieli w obrębie każdej klasy. Typowano też najpiękniejsze psy wystawy. Tytuł najpiękniejszego przypadł spanielowi. Tuż za nim znalazł się owczarek staroangielski, wyprzedzając syberyjskiego husky i rodezyjskiego ridgbacka. Najpiękniejszym psem oddziału przemyskiego został pręgowany dog niemiecki. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Prezentacji psów przyglądało się kilkaset ciągle zmieniających się osób. Psie championy zostały nagrodzone dyplomami i pucharami.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości