W nr 10. naszego tygodnika zainaugurowaliśmy konkurs pod nazwą „Pokaż swój ogródek czy rabatę”, prowadzony wspólnie z szefem Przemyskiego Stowarzyszenia Rekonstrukcji Strojów Historycznych „Damy i Huzary” Andrzejem Kaweckim. Otrzymaliśmy kolejną partię zdjęć.
Jak wówczas wspomnieliśmy, najciekawsze zdjęcia będziemy publikować na naszych łamach, a właściciele otrzymają od nas drobne upominki. Jako drugą – po ogrodzie pani Barbary Szuban ze Śliwnicy koło Krasiczyna – prezentujemy rabatę kwiatową, która znajduje się między czwartą a piątą klatką bloku Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Grunwaldzkiej 97. Została założona przez pana Tadeusza, jednego z lokatorów piątej klatki i przez niego jest pielęgnowana. Mimo że teren jest niewielki, włożone serce, praca i systematyczność sprawiły, że efekty są znakomite. Widać to na prezentowanych zdjęciach.
Każdy, kto chce się pochwalić swoim skrawkiem ziemi, uprawnianą rabatką, grządką czy nawet ogródkiem, może to zrobić, przysyłając do nas zdjęcie. Z opisem, gdzie mieści się zielony azyl i kto się nim zajmuje. Najciekawsze zdjęcia znajdą miejsce na naszych łamach, wszystkie natomiast będziemy publikować na naszym profilu na Facebooku. Wspólnie z panem Andrzejem będziemy mieć także drobne upominki (oczywiście związane z ogrodnictwem!), które wręczymy po zakończeniu sezonu.
Zdjęcia prosimy wysyłać na adres e-mailowy: m.godos@zycie.pl. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze