Jutro od 9.00 do 12.00 Program 1 Polskiego Radia nadawać będzie z Przemyśla audycję „Jedyne Takie Miejsce”. Ekipa radiowa jest już w naszym mieście.
Zaproszeni przez redaktora Romana Czejarka goście, opowiedzą słuchaczom m.in. o tajemnicach i historii Twierdzy Przemyśl, o naszym Dobrym Wojaku Szwejku, o niepowtarzalnych "szwejkowych" imprezach, Stowarzyszeniu Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka oraz o jego ławeczce, która usytuowana jest w samym sercu naszego miasta. Przewodnik PTTK opowie o atrakcjach turystycznych miasta, a o sztuce w Przemyślu rozprawiać będzie Jan Jarosz, dyrektor Narodowego Muzeum Ziemi Przemyskiej. Ponadto na radiowej antenie zagości ks. Marek Wojnarowski, dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego w Przemyślu, a także Andrzej Fedaczyński, szef najsłynniejszej lecznicy dla zwierząt w Polce. Będzie także coś o dzwonach i fajkach, o wielkim święcie rowerowym, jakim niepodważalnie jest Bike Town, a także o kuchni kresowej, o której opowie przemyska restauratorka – Joanna Pichur.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a może padnie zapytanie o Centrum Logistyczne, tak szumnie zapowiadane prawie rok temu
Pisowska stacja PR1 znowu nadaje. Pójdę, zobaczę te gęby.
No nareszcie coś o Przemyślu . Takich audycji powinno być o wiele więcej . Audycji mówiących o naszym grodzie , jego mieszkańcach, zabytkach, turystyce i wielu innych atrakcjach które zadziwiają turystów z zagranicy. Mam nadzieje ze w tym programie nie będzie słowa o politykach czy to z lewa z prawa lub centrum. Moim zdaniem polityka jak i jej przedstawiciele psuja wizerunek wszystkiego tego co jest na ogół pozytywne.
Joanna Pichur restaratorka???Wszystko jasne
Restauratorka bu ha ha ha zapytajcie o"bunkier i baseny"
JUTRO PRZEJDĘ SIĘ I ZAPYTAM, NA ŻYWO O TO JAK JEST Z TYM INKUBATOREM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI PIEPRZONYM OD 14 LAT PRZEZ CHOMĘ, O TYCH INWESTORACH CO DRZWIAMI I OKNAMI WALA DO GRODU NAD SANEM, O TE INNOWACJE, O TE BASENY O TEN BUNKIER NA STOKU, O TE NOWE MIEJSCA PRACY, O TEN DŁUG NASZEGO MIASTA, NIECH POLSKA SIĘ DOWIE JAKI TU JEST CIEMNOGRÓD, ZACOFANIE I NAJWIĘKSZE ZAKŁADY PRACY CO GŁOSUJĘ NA CHOMĘ ABY N IE STRACIĆ MIEJSCA PRACY JAK ZAGŁOSUJĄ NA KOGOŚ INNEGO NIŻ NA CHOMĘ... WSTYD panie choma WSTYD!
O czym tu rozmawiać o kulturze na ruskim bazarze ,o sztuce jak przeżyć do wypłaty i o zabytkach czyli o nas starych którzy nie nadają się do pracy w Holandii..Trzeba było zaprosićtelewizję i pokazać prawdziwe oblicze miasta bo w tej wersji opera nie przejdzie.
BEDZIEMY ROZMAWIAC ILE ZARABIA SIE W PRZEMYSLU ILE TU JEST MIEJSC PRACY I JAK NAM SIE ZYJE SUPER OD PIERWSZEGO DO PIERWSZEGO POWODZENIA
Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy Jeszcze się spełnią piękne sny, marzenia plany Tylko nie ulegajmy przedwczesnym niepokojom Bądźmy jak stare wróble, które stracha się nie boją Jeszcze w zielone gramy, choć skroń niejedna siwa Jeszcze sól będzie mądra a oliwa sprawiedliwa
Jeśli nasze zadupie ma się tylko sprowadzać do Szwejka , jego pieska i ławeczki , kliniki dla bocianów , dzwonów czy fajek dodam od siebie z lodów we Fiore to nie dziwię się że za niedługo wypieprzy kolejne 5 tysięcy głównie młodych za pracą nawet do nieodległego Rzeszowa. Chwała Panu że w tym roku o ile nie zabije mnie przemyski" smok" przejdę na zasłużoną emeryturę i zasilę w ten sposób przemyska brygadę EiR w postaci emerytów i rencistów. Powinni jeszcze zajrzeć na przemyskie bazary i ten syf "zielony rynek". Ale będzie radocha.
Witam!Jestem przemyślanką z Zasania, choć tata pochodził ze śródmieścia. Kochani pozdrówcie to miasto od mojej rodziny. Czy stoi jeszcze stodoła?
No to na co czekasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przemyśl to teraz JEDNA WIELKA STODOłA!
Do Mgesslera.Coś z Tobą nie tak, bo stodoła to była (a może jeszcze jest) restauracja plażowa słynąca z dobrego piwa, flaków i innych pyszności.
miasto Jarosław ma takie miejsce przy Korczowie i dobra drogę a my w tym zapomnianym mieście nic, i nawet nie ma wyremontowanej drogi do przejścia w Medyce.
Boli biedaku, że ludzie coś robią. Typowy przemyski zakompleksiony śmieć !
Niestety zostają w Przemyślu tacy jak Mgessler i ta powyżej - nic nie osiągnęli i w internecie hejtują. Restaurator to ktoś kto prowadzi restauracja - dziękuj, tej Pani, że coś tak fajnego powstaje w Przemyślu.
Jakby nie ta dziewczyna w Przemyślu nie było by gdzie zjeść a bawić mógłbyś się w klubie z 16stkami. Żenujące że ktoś atakuje w Internecie taką zdolna osobę.
Pani "restauratorka" ma wyśmienitych obrońców na forum, stwierdzenie "zakompleksiony śmieć" to zapewne mowa miłości, jak najbardziej gratuluję "fanów" - jest kogo ;)
Stwierdzenie adekwatne do sytuacji. Restauratorka w cudzysłowiu - co za pojazd. Na pewno pójdzie w pięty :D
Cudzysłów też adekwatny do sytuacji.
Czy będzie temat ; PRZEMYŚL UMIERA .... ??
Ludzie chwala PIS i mowia ze powinien PIS rzadzic w Przemyslu.
Na ciebie przemyślanko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a może padnie zapytanie o Centrum Logistyczne, tak szumnie zapowiadane prawie rok temu
Pisowska stacja PR1 znowu nadaje. Pójdę, zobaczę te gęby.
No nareszcie coś o Przemyślu . Takich audycji powinno być o wiele więcej . Audycji mówiących o naszym grodzie , jego mieszkańcach, zabytkach, turystyce i wielu innych atrakcjach które zadziwiają turystów z zagranicy. Mam nadzieje ze w tym programie nie będzie słowa o politykach czy to z lewa z prawa lub centrum. Moim zdaniem polityka jak i jej przedstawiciele psuja wizerunek wszystkiego tego co jest na ogół pozytywne.