Reklama

Radny powiatowy jechał pod wpływem alkoholu?

Według oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, podkomisarz Marty Gałuszki zdarzenie miało miejsce około godziny 11, według głównego bohatera przed godziną 10. Jedno jest zbieżne: radny powiatu jarosławskiego Ryszard B. (PiS) został złapany przez policjantów z Komisariatu Policji w Radymnie na jeździe pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w... Dzień Dziecka, 1 czerwca br. Policjanci z Radymna, po wcześniejszym otrzymaniu zgłoszenia, że taka sytuacja może mieć miejsce, zatrzymali do kontroli w mieście nad Radą mercedesa, za kierownicą którego zasiadał Ryszard B., przewodniczący Komisji Infrastruktury i Mienia, członek Komisji Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu.[paywall] – Potwierdzam zatrzymanie 58-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Radymno. Kontrola wskazała, że kierował pojazdem pod wpływem alkoholu. Miał 0,38 promila w wydychanym powietrzu. Obecnie nasi funkcjonariusze prowadzą czynności sprawdzające w kierunku wykroczenia. Sprawa trafi do sądu – powiedziała podkom. Marta Gałuszka, oficer prasowy KPP w Jarosławiu..

Przewodniczący zarządu powiatu Zbigniew Piskorz dzień później, 2 czerwca br., nic nie wiedział na ten temat. – Nie będę na razie tego komentować. Musimy przeanalizować sytuację. Dopóki nie będzie prawomocnego wyroku w tej sprawie, żadne ruchy nie będą wykonywane. Jeśli takowy wyrok zapadnie, to z całą pewnością taki radny może stracić mandat. Chyba że wcześniej sam się go zrzeknie – powiedział.

Reklama

Skontaktowaliśmy się z radnym B. Powiedział, że ma problemy z sercem i bierze leki. – Tak było i w tym wypadku. Wybronię się z tego. Tym bardziej, że dmuchałem kilka razy, a po kwadransie wynik odczytu był już znacznie niższy – skomentował.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ktoś - niezalogowany 2015-06-03 18:51:14

    No to teraz pan radny musi sobie pluć w brodę.....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    se7en - niezalogowany 2015-06-03 19:40:17

    No to teraz pracownikom komisariatu w Radymnie nadarzyła się okazja na mały kroczek do odzyskania zszarganej reputacji

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Miron - niezalogowany 2015-06-03 22:06:07

    Teraz widzimy prawdziwe oblicze PiS najpierw pili na Dniu Dziecka a potem jazda po pijaku.Podobno to sprawa wzajemnych rozliczeń w ramach PiS .Na imprezie w Skołoszowie byłocałe towarzystwo PiSowskie i ich czarni mocodawcy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości