W razie ewentualnej kwarantanny, nie wszyscy ratownicy mogą ją spędzić w domu. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu poszukuje lokali, które mogłyby posłużyć do tego celu.
- Potrzebujemy lokalu, spełniającego wymogi określone przez sanepid na terenie Przemyśla z przeznaczeniem na ewentualną kwarantannę dla naszego personelu - mówi Marek Janowski, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
- Będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc, bowiem nie wszyscy nasi pracownicy w przypadku kwarantanny mogą powrócić do swoich domów - dodaje.
Jednym z najważniejszych warunków w takim lokalu jest niezależny ciąg sanitarny, czyli łazienka z WC i prysznicem, która jest odizolowana od osób niebędących na kwarantannie. Może to być np. kawalerka, pokój hotelowy, czy apartament.
Takimi miejscami nie dysponuje aktualnie Urząd Miejski w Przemyślu.
Osoby zainteresowane mogą się skontaktować ze stacją pogotowia pod nr tel.: 533 161 223.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.UWAGA !!! WAŻNY KOMUNIKAT !!!Eksperci z PAN wydali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal , myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL
CHCESZ WZMOCNIĆ ODPORNOŚĆ W CZASIE KORONAWIRUSA? NIE JEDZ MIĘSA! - GREEN-NEWS.PL
Podziwiam ich za pracę , ale obok ich siedziby są przecież pomieszczenia które by się do tego nadawały . Mówię o budynkach po szpitalu miejskim np. była ortopedia .
kuria i caritas powinny pomóc gdyż dysponują odpowiednimi pokojami w swoich "zasobach nieruchomości"
Prezydent i radny może by udostępnili apartamenty te które wynajmują .
Szkoda ratowników szykanowanych i zastraszanych przez pisoukraińską brać pod przywództwem Marecza J. Nosicielami korony mogą być pijani w sztok ukry,których Policja i SM po staremu zgłasza do pogotowia..chodzi o Ukraińców ,którzy zjechali do nas z UE siedzą u swoich kamratów na melinach wychodzą pijani i przewracają się na chodnikach. często bez dokumentów, ratownicy muszą się nimi zajmować po opatrzeniu przebywają nadal na SOR blokują miejsca chorym. Najgorsze jest to ,że po wytrzeżwieniu nikt się nimi nie interesuje .Po opuszczeniu szpitala wychodzą na ul miasta roznoszą wszystko co przywlekli. Dlaczego Tyma , Baczyk i Bakun się nimi nie zajmują ?
Prośbą do redakcji kasujcie komentarze tego lewackiego hejtera
A gdzie jest nasz regionalny podkarpacki marszałek oraz jego przydupasy odpowiedzialni za służby ratownicze.Jakoś ich nie widać w działaniu.To oni a nie ratownicy powinni zapewnić funkcjonowanioe tej służby a także zapewnic im bezpieczeństwo.Zapewne juz zajeci są organizowanie wyborów i prawidłowej frekwencji.Bezpieczeństwo mieszkańców a szczególnie służby ratownicze to problem któregp Pan Marszałek nie potrafi rozwiązac.Gdzie jego sztab antykryzysowy i co robi.Odpowiedx jest jedna.Nic nie robia i zajęci są tylko soba.Ale co mozna od takich wymagac.
Kowalskiego zostawcie...ten się "wypstrykał", całą jednomiesięczną dietę radnego przekazał na szpital i obwieścił o tym całemu światu na FB, a Bakun ma hipotekę na apartamencie, który niedawno przestał mu się spłacać ze względu na ograniczenia epidemiologiczne.
pisbolszewia i czarna zaraza hołubiona przez partię powinna wspomóc z środków spółek skarbu państwa
UWAGA !!! WAŻNY KOMUNIKAT !!!Eksperci z PAN wydali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal , myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL
CHCESZ WZMOCNIĆ ODPORNOŚĆ W CZASIE KORONAWIRUSA? NIE JEDZ MIĘSA! - GREEN-NEWS.PL
Podziwiam ich za pracę , ale obok ich siedziby są przecież pomieszczenia które by się do tego nadawały . Mówię o budynkach po szpitalu miejskim np. była ortopedia .