Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży, którym okazał się 45-latek. To nie pierwszy raz, kiedy wszedł w konflikt z prawem.
Do jarosławskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który powiadomił o kradzieży na swoją szkodę. Z przekazanych informacji wynikało, że kiedy rozładowywał towar przed jednym ze sklepów, ktoś zabrał znajdujący się w niezamkniętym samochodzie plecak z pieniędzmi, telefonem komórkowym, dokumentami i kluczami.
okrzywdzony wycenił straty na ponad 1000 złotych. Policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży może być 45-letni mieszkaniec gminy Jarosław, który został przesłuchany i usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa. Z ustaleń wynika, że dokonał kradzieży w warunkach tzw. recydywy, czyli powrotu do przestępstwa. W związku z tym odpowiedzialność za ten czyn może być podwyższona. Odzyskany telefon został zwrócony pokrzywdzonemu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze