Akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Również i my – nominowani przez przemyski MDK – dołożyliśmy swoją cegiełkę do szczytnego celu.
10 pompek lub przysiadów, dokumentujący zdarzenie filmik i wpłata – na konto potrzebującego dziecka, a następnie nominacja kolejnych uczestników. Proste zasady charytatywnego łańcuszka, który zapoczątkował strażak Marcin Topór z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie, oraz ważki cel sprawiły, że inicjatywa nie ustaje.
Jako redakcja Życia Podkarpackiego również podjęliśmy się zadania, by wesprzeć maleńką Darię, która toczy dramatyczną walkę o życie.
link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/daria
✔ Urząd Miejski w Przemyślu na czele z prezydentem Wojciechem Bakunem, wiceprezydentem Bogusławem Świeżym oraz sekretarzem Dariuszem Łapą;
✔ pierwszoligowy zespół piłkarzy ręcznych ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl;
✔ pierwszoligowy zespół siatkarek San-Pajda Jarosław.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Super, że dołączyliście! Szczytny cel warto wspierać!
Świetna inicjatywa. Gratuluję! Pozdrawiam Was ze Świnoujścia.
Wspaniała akcja. gratulacje!!!! Nominuję Caritas i PGNiG Technologie.
BRAWO! Na Was zawsze można liczyć, tak trzymać! DOBREGO!
Brawo Wy!
Szacun! Brawo Redakcja!!!
Super, że dołączyliście! Szczytny cel warto wspierać!