Reklama

Redakcja Życia przyjęła wyzwanie! Pompowaliśmy dla Darii [WIDEO]

Akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Również i my – nominowani przez przemyski MDK – dołożyliśmy swoją cegiełkę do szczytnego celu.

10 pompek lub przysiadów, dokumentujący zdarzenie filmik i wpłata – na konto potrzebującego dziecka, a następnie nominacja kolejnych uczestników. Proste zasady charytatywnego łańcuszka, który zapoczątkował strażak Marcin Topór z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie, oraz ważki cel sprawiły, że inicjatywa nie ustaje.

Jako redakcja Życia Podkarpackiego również podjęliśmy się zadania, by wesprzeć maleńką Darię, która toczy dramatyczną walkę o życie.

link do zbiórki:  https://www.siepomaga.pl/daria

Nominowani przez nas to:

✔ Urząd Miejski w Przemyślu na czele z prezydentem Wojciechem Bakunem, wiceprezydentem Bogusławem Świeżym oraz sekretarzem Dariuszem Łapą;

✔ pierwszoligowy zespół piłkarzy ręcznych ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl;

✔ pierwszoligowy zespół siatkarek San-Pajda Jarosław.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    #GaszynChellenge - niezalogowany 2020-06-26 19:48:18

    Brawo Wy!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czytelnik - niezalogowany 2020-06-26 19:52:02

    Szacun! Brawo Redakcja!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lucek - niezalogowany 2020-06-26 19:57:37

    Super, że dołączyliście! Szczytny cel warto wspierać!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama