ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE. W piątek, 30 stycznia br., na przemyskim lodowisku przy ulicy Sanockiej odbyła się już siódma edycja zawodów łyżwiarskich o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza w Przemyślu. Są to jedyne zawody w łyżwiarstwie szybkim w Przemyślu.
Impreza została przygotowana przez nauczycieli wychowania fizycznego z popularnej „jedynki” Andrzeja Makarę i Artura Goclona. W tym roku w zawodach wzięła udział rekordowa liczba młodych łyżwiarzy. Łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych wystartowało 115 uczniów z przemyskich szkół podstawowych: SP 4, SP 6, SP 11, SP 14 oraz SP 1. Okazałe puchary oraz medale ufundował prezydent Przemyśla Robert Choma, a bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe (m.in. tablet, łyżwy, akcesoria komputerowe, albumy, atlasy oraz bezpłatne usługi strzyżenia) zostały ufundowane przez: wicemarszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego, sklep „Komputronik” w Przemyślu, Straż Miejską w Przemyślu oraz Salon Fryzjerski Tomasz Kopacki w Przemyślu.Wyniki:
Klasyfikacja drużynowa: 1. SP 1, 2. SP 4, 3. SP 6, 4. SP 14, 5. SP 11.
***
Indywidualnie
Klasy I – II – dziewczęta (9 startujących): 1. Joanna Walczyszewska, 2. Natalia Choma, 3. Anna Haszczyn (wszystkie SP 1); chłopcy (9): 1. Gracjan Szegda (SP 1), 2. Marcel Sobota (SP 6), 3. Szymon Dziedzicki (SP 4).
Klasy III – IV – dziewczęta (23): 1. Sandra Szybiak (SP 1), 2. Karolina Tarnawska, 3. Sandra Klein (obie SP 14); chłopcy ( 19): 1. Kuba Pogorzelec, 2. Kamil Fudali (obaj SP 1), 3. Tymoteusz Antonik (SP 6).
Klasy V – VI – dziewczęta (33): 1. Aleksandra Potocka (SP 1), 2. Oliwia Kowalewska (SP 6), 3. Karolina Pawłowska (SP 1); chłopcy (21): 1. Michał Igielski (SP 14), 2. Kacper Kopacki, 3. Mateusz Sielski (obaj SP 11).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze