W czwartek, 22 stycznia, w 152. rocznicę wybuchu powstania styczniowego, największego w XIX w. polskiego zrywu narodowego przeciwko rosyjskim zaborcom, samorządowcy i żołnierze z jarosławskiego garnizonu złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą powstańców pochodzących z ziemi jarosławskiej.
Hołd powstańcom oddali przedstawiciele samorządu powiatowego, przewodniczący rady powiatu Zbigniew Piskorz, starosta Tadeusz Chrzan i wicestarosta Józef Szkoła. W imieniu władz miasta sekretarz Jan Biłas, reprezentujący burmistrza Waldemara Palucha oraz przewodniczący rady miasta Janusz Szkodny. Towarzyszyli im żołnierze z jarosławskiej jednostki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.KTO BY URZĄD MIASTA REPREZENTOWAŁ JAK BY NIE BYŁO TEGO SEKRETARZAZA POPRZEDNIEJ KADENCJI TEŻ WSZĘDZIE ON ZA BURMISTRZA PANA WYCZAWSKIEGO CHODZIŁA BURMISTRZ GDZIE ???
KTO BY URZĄD MIASTA REPREZENTOWAŁ JAK BY NIE BYŁO TEGO SEKRETARZAZA POPRZEDNIEJ KADENCJI TEŻ WSZĘDZIE ON ZA BURMISTRZA PANA WYCZAWSKIEGO CHODZIŁA BURMISTRZ GDZIE ???