Do szkoły w Babicach św. Mikołaj zawitał w tym roku już piątego grudnia. Swój udział miała w tym powstała całkiem niedawno miejscowa grupa teatralna. Jej członkowie wcielili się w role wróżki, czarodzieja i postaci z bajek, których zadaniem było godnie powitać gościa…


Później przyszła kolej na bajki Fredry. Po raz kolejny dopisała także dorosła publiczność. Humorystyczne i oryginalne wykonanie spodobało się wszystkim. To jeszcze bardziej zmotywowało amatorów do dalszej pracy. Świetnie czują się na scenie, z łatwością nawiązują kontakt z publicznością, błyskawicznie niwelując dzielącą ich granicę. Poza tym są zgraną grupą i naprawdę dobrze się bawią, przygotowując spektakle, co także motywuje ich do działania i sprawia, że z chęcią podejmują trudy wielogodzinnych prób i przygotowań. Jak zapewnia Marzena Seńczyszyn już myślą nad kolejnym przedstawieniem. – Teraz być może będzie to coś poważniejszego – mówi pani Marzena, ale wśród grupy słychać też głosy, by pójść w stronę kabaretu. Czekamy zatem na kolejne artystyczne doniesienia z Babic.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze