1800 m oraz 5 km – takie dystanse czekały na chętnych w 3. Biegu Pokoleń w Ostrowie. Najmłodsi rywalizowali także na wyznaczonym torze rowerowym po terenie szkolnego parku.
W niedzielę, 12 czerwca, na terenie Zespołu Szkół im. św. Jadwigi w Ostrowie odbył się 3. Bieg Pokoleń. Na najmłodszych czekały konkurencje rowerowe, krótsza trasa biegowa o długości 1800 m oraz atrakcje sprzyjające aktywnej zabawie. Trasa rowerowa, wytyczona na terenie parku szkolnego, wymagała od zawodników koncentracji oraz umiejętnej jazdy. Nie brakowało emocjonujących chwil, ponieważ każdy uczestnik starał się uzyskać jak najlepszy wynik. Podczas zaciętej rywalizacji jeden z uczestników wykazał się nie tylko sportowym duchem, ale też koleżeńskością. Remigiusz Maciewicz pomógł koledze, rezygnując z dalszego współzawodniczenia w wyścigu. Za to zachowanie otrzymał nagrodę Fair Play.
Dyrekcja oraz organizatorzy dziękują sponsorom: Salonowi firmowemu ,,Komputronik”, Inglot sp. z o.o., Zakładowi Elektro-Instal, Pracowni fajek ,,Mr Bróg”, Sklepowi i serwisowi rowerowo-narciarskiemu ,,Ul. Fredry 5”, Hurtownii ,,Anma”, posłowi na Sejm RP Wojciechowi Bakunowi, wójtowi gminy Przemyśl, radnym gminy Przemyśl, Radzie Rodziców ZS w Ostrowie.Rywalizacja rowerowa:
Przedszkole: I. Gabriela Chrycak, I. Aleksander Gas.
Klasa 1-2: I. Nikola Lasek, I. Bartosz Pleśniak
Klasa 3-4: I. Anna Winiarczyk, I. Wiktor Kocyło
Klasa 5-6: I. Klaudia Krawczyk, I. Karol Szczepanowicz.
Gimnazjum: Krystian Błażkowski
Bieg (1800 m):
Klasy 1-3: I. Rafał Klinger, II. Krystian Krawczyk, III. Kacper Linda; I. Maja Lubownicka, II. Anna Wojdylak-Nadziak, III. Oliwia Kuzior.
Klasy 4-6: I. Damian Grębosz, II. Arkadiusz Winiarczyk, III. Dominik Łabęcki; I. Julia Błaszczyk, II. Klaudia Krawczyk, III. Amelia Bliszta.
Dorośli (bieg 5 km):
I. Weronika Kinger, II. Agnieszka Menik, III. Dominika Cioban
I. Damian Kic, II. Bernard Pępuś, III. Tomasz Żołnierz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
bo jak mówią bieg to zdrowie