Reklama

Rodzinny piknik przy SP 4 w Przemyślu

VII Piknik Rodzinny już dziś, 30 maja. Impreza oficjalnie rozpocznie się o g. 17 w Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu.

Poprzedzi ją turniej piłkarski rozgrywany od g. 15 na boisku.

Na uczestników czeka wiele niespodzianek: zjeżdżalnie, konkursy, stoiska gastronomiczne, pokazy służb mundurowych, występy, turnieje sportowe, a na zakończenie mecz reprezentacji księży z organizatorami.

– Piknik z hasłem przewodnim „Czyste powietrze to zdrowie lepsze” ma na celu zwrócenie uwagi na aspekt zdrowotny. Dlatego podczas pikniku obecni będą pracownicy przemyskiego szpitala, umożliwiając bezpłatne badania. Wolontariusze będą też kwestować na rzecz zwierzaków ze schroniska w Orzechowcach – zapowiada radny Maciej Kaminski.

Reklama


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama