Reklama

Roman Łańcucki nowym radnym

18/12/2017 21:00

Z poparciem 59 mieszkańców Roman Łańcucki (KWW „Nasze Miasto”) uzyskał mandat radnego rady miejskiej w Lubaczowie. Na drugim miejscu uplasowała się Anna Kordys (KWW „Prawica Lubaczowa”, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość), która uzyskała 54 głosy.

O głosy mieszkańców starali się także: Tomasz Stupak zgłoszony przez KWW Tomasza Stupaka (40 głosów) i Łukasz Margraf zgłoszony przez KWW Forum Samorządowo-Gospodarcze (13 głosów).

– Dziękuję za wszystkie głosy oddane na mnie, ale też wszystkim, którzy w ogóle wzięli udział w głosowaniu. Uważam, że frekwencja jak na wybory uzupełniające była dobra – mówi Roman Łańcucki.

To będzie jego już piąta, choć tym razem niepełna, bo trwająca zaledwie 11 miesięcy kadencja. Poprzednio[paywall] był radnym nieprzerwanie od 1998 r. Przez jedną kadencję sprawował funkcję wiceprzewodniczącego rady. Jest też przewodniczącym rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Reklama

– Wychowałem się w Lubaczowie i zależy mi na moim mieście i na tym, aby wszyscy lubaczowianie mogli w nim spokojnie, bezpiecznie i dostatnio żyć – mówił w naszej przedwyborczej sondzie R. Łańcucki.

Za najpilniejsze zadania na osiedlu uważa modernizację kanalizacji sanitarnej, a w ślad za tym nawierzchni drogi wjazdowej wraz z chodnikiem (obok siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej). – Przy ulicy Słowackiego trzeba przerobić kanalizację na całej jej długości. W mieście podstawową sprawą jest doprowadzenie do stworzenia warunków sprzyjających ściągnięciu inwestorów mogących stworzyć nowe miejsca pracy – mówił.

Reklama

– Będę się starał te zobowiązania wypełnić – powiedział dziennikarzowi Życia Podkarpackiego po wyborach. – Niemal cały mój okręg wyborczy obejmuje mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej, stąd już jestem po rozmowach z panią prezes i mamy wspólne plany – zapowiedział.

Wybory odbyły się w niedzielę, 17 grudnia. Został ogłoszone w związku ze śmiercią dotychczasowego radnego Stanisława Witko.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2017-12-18 23:28:05

    Tego wstrętnego wiechcia co masz pod nosem - wywal!Szpeci a poza tym to siedlisko pasożytów - fuj!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ziom - niezalogowany 2017-12-19 00:00:55

    Jeszcze rudy wąsal brzydki  fe

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    qq. - niezalogowany 2017-12-21 17:57:55

    stary rudy chu... gdzie TY  SIE DZIADU . DO  wladzy pchasz???rozaniec kota na kolana i pod piecem siedziec,,,,,,,,,,,,szanse mlodym dac a nie antykom

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości