PŁYWANIE Anna Olejarka została mistrzynią Podkarpacia w pływaniu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Finał wojewódzki IMS odbył się na pływalni w Pustkowie-Osiedlu koło Dębicy. Anna Olejarka tytuł mistrzowski wywalczyła na dystansie 50 m stylem klasycznym. Na tym samym dystansie[paywall] 7. miejsce „motylkiem” zajęła Patrycja Bańkowska, a Kinga Zaręba w stylu grzbietowym była 9. Rozegrane zostały również zawody sztafet. W gronie 12 rywalizujących szkół Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku zajęła 4. miejsce, ustanawiając rekord szkoły z wynikiem 1:38,28 min. W składzie sztafety płynęły zawodniczki trenujące na co dzień w sekcji szkolnej i klubie „Orlik”: Katarzyna Wiśniowska, Urszula Zięzio, Katarzyna Bąk, Patrycja Bańkowska, Anna Olejarka i Kinga Zaręba. Te znakomite wyniki przeworskich pływaczek to ich własna praca, ale i ogromny trud wkładany przez nauczycieli i trenerów, czyli: Jerzego Gileckiego, Janusza Gondka, Janusza Czerwińskiego i Michała Zawadzkiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze