Reklama

Rowerzysta z nielegalnym łupem

08/03/2018 14:03

6 marca, w centrum Rzeszowa, niedaleko targowiska, funkcjonariusze Straży Granicznej z Rzeszowa - Jasionki skontrolowali jadącego poboczem rowerzystę. W czasie kontroli ustalono, że przewoził pochodzące z przemytu papierosy.

Kontrola  wynikała z podejrzenia, iż może on przewozić nielegalne wyroby akcyzowe, na co wskazywały m.in. duży plecak i przymocowana do roweru torba wypełniona kartonowymi opakowaniami. Jak się później okazało, podejrzenia funkcjonariuszy były słuszne. Na wezwanie kontrolujących mężczyna dobrowolnie wydał 194 paczki papierosów pochodzących z przemytu.

   W związku z uzasadnionym podejrzeniem, że osoba może przechowywać kontrabandę również w miejscu zamieszkania, funkcjonariusze dokonali jego przeszukania. W mieszkaniu ujawniono kolejne papierosy - 220 paczek.

Reklama

   Łącznie, szacunkowa wartość posiadanych przez rowerzystę wyrobów akcyzowych wyniosła 5,5 tys. zł. Wobec mężczyzny wszczęto postępowanie karno-skarbowe.


ahn
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Seba - niezalogowany 2018-03-08 16:14:09

    Same niedobre szlugi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Halina - niezalogowany 2018-03-08 17:43:08

    Ale sukces ..... no szacun...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Roberto - niezalogowany 2018-03-08 19:31:35

    Łapią pineczka,zapewne z domosu,a tiry jadą dalej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości