33-letnia rowerzystka została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych w Przeworsku. Kobieta wjechała rowerem na przejście przy włączonym świetle zielonym.
Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 6 w Przeworsku na ul. Jagiellońskiej. – 33-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego wjechała rowerem na przejście dla pieszych przy włączonym świetle zielonym i została potrącona przez samochód marki Volkswagen Sharan. Kierujący volkswagenem, 46-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego wjechał na skrzyżowanie przy zapalonej strzałce zielonej na sygnalizatorze, która zezwala na warunkowy wjazd za sygnalizator. Do potrącenia doszło w momencie, gdy cyklistka pokonała już niemal całą szerokość jezdni. W wyniku zdarzenia kobieta doznała niegroźnych obrażeń. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi – opisuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku mł. asp. Renata Jaremko.
Funkcjonariusze przeprowadzili szczegółowe oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Trwają czynności w tej sprawie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Poszkodowaną, lub osoby które Ją znają proszę o pilny kontakt. Pomogę uzyskać odszkodowanie.email bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
Proszę o kontakt poszkodowaną, bądź osoby które poszkodowaną znają. Pomogę uzyskać odszkodowanie.email bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
powinii dowalic jej mandat za jazde rowerem po przejsciu dla pieszych a jemu za zielona strzałke czyli STOP
Myślę, że kierowca dostanie mandat za spowodowanie kolizji + przejazd na warunkowym czerwonym bez zatrzymania (tam 1 na 5 kierowców się faktycznie zatrzymuje) a kobieta za jazdę po pasach.
Poszkodowaną, lub osoby które Ją znają proszę o pilny kontakt. Pomogę uzyskać odszkodowanie.email bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
Proszę o kontakt poszkodowaną, bądź osoby które poszkodowaną znają. Pomogę uzyskać odszkodowanie.email bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
powinii dowalic jej mandat za jazde rowerem po przejsciu dla pieszych a jemu za zielona strzałke czyli STOP