65-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak na przejeździe dla rowerów została potrącona przez 27-letnią kierującą peugeotem.
Do zdarzenia doszło w Stalowej Woli na skrzyżowaniu drogi osiedlowej z alejami Jana Pawła II. - Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu wypadku, 27-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, kierująca samochodem marki Peugeot wyjeżdżając z drogi osiedlowej potrąciła na oznakowanym przejeździe dla rowerów 65-letnią rowerzystkę, mieszkankę Stalowej Woli - poinformowała policja ze Stalowej Woli. Rowerzystka została przewieziona do stalowowolskiego szpitala. Obie kobiety były trzeźwe.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze