– Taki obrazek można spotkać, spacerując wzdłuż alei Heila. W przydrożnych rowach pełno śmieci, butelek, worków, resztek jedzenia porzuconych w siatkach i tym podobnych kwiatków.
Biorąc pod uwagę, że mieszkańcy często traktują ten trakt jako miejsce aktywności na świeżym powietrzu, jeżdżąc wzdłuż na rowerach, spacerując czy biegając, raczej traci ono przez to swój urok i walory rekreacyjne. A szkoda! Może wystarczyłoby, szczególnie w okresie ustawiania się wzdłuż trasy kolejek tirów czekających na odprawy, częściej wysyłać tu miejskie służby od utrzymania czystości – komentuje Czytelnik.
Foto: nadesłane przez Czytelnika

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Potwierdzam. Na całej długości obwodnicy w rowie pełno śmieci. Wystawiono tylko trzy pojemniki na śmieci i trzy mobilne WC, a żeby było " ciekawiej" umieszczono je na środku drogi ; na pasie zieleni rozgraniczający ruch w obu kierunkach. Czy nikt nie pomyślał, że jest to niebezpieczne! Kierowca aby wyrzucić nieczystości do pojemnika zmuszony jest przejść przez drugi pas jezdni, przez co naraża się na niebezpieczeństwo potrącenia przez jadące szybko samochody. Bezmyślność połączona z arogancją!. Trzy pojemniki na śmieci na ponad trzy kilometrowej obwodnicy! Wstyd panie Prezydencie za takie zarządzanie podległymi spółkami.
Potwierdzam. Na całej długości obwodnicy w rowie pełno śmieci. Wystawiono tylko trzy pojemniki na śmieci i trzy mobilne WC, a żeby było " ciekawiej" umieszczono je na środku drogi ; na pasie zieleni rozgraniczający ruch w obu kierunkach. Czy nikt nie pomyślał, że jest to niebezpieczne! Kierowca aby wyrzucić nieczystości do pojemnika zmuszony jest przejść przez drugi pas jezdni, przez co naraża się na niebezpieczeństwo potrącenia przez jadące szybko samochody. Bezmyślność połączona z arogancją!. Trzy pojemniki na śmieci na ponad trzy kilometrowej obwodnicy! Wstyd panie Prezydencie za takie zarządzanie podległymi spółkami.