Reklama

Rozbił renaulta na drzewie. Kierowca i pasażer trafili do szpitala [ZDJĘCIA]

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 25 września, ok. godz. 20.30, w Niwiskach, na drodze powiatowej relacji Niwiska – Tuszyma.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący osobowym renaultem laguną na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

 Siedzący za kierownicą 28-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego i podróżujący z nim 19-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z kolbuszowskiej jednostki, a samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu. Trwa ustalanie okoliczności wypadku. 
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-09-28 19:07:36

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-09-29 11:46:34

    Thanks for sharing such a great information with us. Your post is unique and all information is trustworthy for new readers. Please keep it in the future, thanks for sharing such helpful article. Please continue to uphold.bubble shooter

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Franek - niezalogowany 2020-11-04 14:33:25

    Najważniejsze, że kierowca przeżył ten wypadek. A co zrobi z samochodem? Czy planuje sprzedać go do jednej z tego typu firm- https://kupimyauto.com/skup-aut-solec-naklo-nad-notecia/ ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości