Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 25 września, ok. godz. 20.30, w Niwiskach, na drodze powiatowej relacji Niwiska – Tuszyma.
Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący osobowym renaultem laguną na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.
Siedzący za kierownicą 28-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego i podróżujący z nim 19-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Thanks for sharing such a great information with us. Your post is unique and all information is trustworthy for new readers. Please keep it in the future, thanks for sharing such helpful article. Please continue to uphold.bubble shooter
Najważniejsze, że kierowca przeżył ten wypadek. A co zrobi z samochodem? Czy planuje sprzedać go do jednej z tego typu firm- https://kupimyauto.com/skup-aut-solec-naklo-nad-notecia/ ?
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
Thanks for sharing such a great information with us. Your post is unique and all information is trustworthy for new readers. Please keep it in the future, thanks for sharing such helpful article. Please continue to uphold.bubble shooter
Najważniejsze, że kierowca przeżył ten wypadek. A co zrobi z samochodem? Czy planuje sprzedać go do jednej z tego typu firm- https://kupimyauto.com/skup-aut-solec-naklo-nad-notecia/ ?