Reklama

Rozmawiali o bezpieczeństwie seniorów

W czwartek, 24 listopada, w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu zebrani pochylili się nad kwestią cyberzagrożeń, Krajową Mapą Zagrożenia Bezpieczeństwa czy procedurą Niebieskiej Karty. Wszystko po to, by zadbać o seniorów.

O zagrożeniach w sieci i nowych narzędziach w walce z cyberprzestępczością mówił asp. Krzysztof Skiba z Centralnego Biura ds. Zwalczania Cyberprzestępczości Wydział w Rzeszowie.

Aplikację KMZP przedstawiła oficer prasowy KMP w Przemyślu mł. asp. Joanna Golisz, kwestią przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych zajęła się st. asp. Lidia Przybyłowicz – koordynator procedury „Niebieskiej Karty” z  KMP w Przemyślu.

Aplikację „Moja Komenda” przybliżył z kolei st. asp. Wojciech Pelc, kierownik I Rewiru Dzielnicowych KMP w Przemyślu. Rzecznik praw konsumenta z Urzędu Miejskiego w Przemyślu Krzysztof Drabik opowiedział natomiast o swojej roli i zadaniach.

Zebrani mogli się podzielić swoimi uwagami oraz zasygnalizować problemy i oczekiwania w kwestii dbałości o ich bezpieczeństwo.

Reklama

Honorowym patronatem debatę objęli starosta przemyski Jan Pączek oraz prezydent Przemyśla Wojciech Bakun.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama