Reklama

Rozważania Męki Jezusa Chrystusa na ulicach miasta [ZDJĘCIA]

28/02/2020 21:18

Zgodnie z wieloletnią tradycją w pierwszy piątek Wielkiego Postu zorganizowana została Droga Krzyżowa ulicami miasta.

Nabożeństwo poprowadził abp. Adam Szal. Krzyż pomiędzy przystankami Drogi Krzyżowej nieśli przedstawiciele różnych stanów i grup parafialnych. W tym roku trasa przemarszu wiernych w związku z remontem płyty Rynku została nieco zmodyfikowana. Tradycyjnie już uczestnicy nabożeństwa wyszli z z placu przed kościołem pw. NMP Królowej Polski. Następnie trasa wiodła ulicami: 3 Maja, Lubelską i Świętojańską do jarosławskiej Kolegiaty.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama