Zgodnie z wieloletnią tradycją w pierwszy piątek Wielkiego Postu zorganizowana została Droga Krzyżowa ulicami miasta.
Nabożeństwo poprowadził abp. Adam Szal. Krzyż pomiędzy przystankami Drogi Krzyżowej nieśli przedstawiciele różnych stanów i grup parafialnych. W tym roku trasa przemarszu wiernych w związku z remontem płyty Rynku została nieco zmodyfikowana. Tradycyjnie już uczestnicy nabożeństwa wyszli z z placu przed kościołem pw. NMP Królowej Polski. Następnie trasa wiodła ulicami: 3 Maja, Lubelską i Świętojańską do jarosławskiej Kolegiaty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze