Od dzisiaj można głosować na Najlepszego-Najpopularniejszego Sportowca i Trenera-Wychowawcę Młodzieży Miasta Jarosławia w 2015 roku. Wśród nominowanych do nagrody Burmistrza Miasta Jarosławia znajduje się 10 sportowców oraz 8 trenerów. Głosowanie trwa do 7 lutego.
Boks, kickboxing, łucznictwo, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, piłka ręczna, tenis ziemny, tenis stołowy, lekkoatletyka, sporty walki - to dyscypliny, które reprezentują sportowcy i trenerzy rozpoczynającego się XXVI Plebiscytu. Głosować można przez stronę internetową Urzędu Miasta. Tam też można poznać kandydatów. Na uczestników czekają nagrody.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze