Reklama

Ruszył proces wnuczków, siostrzeńców i fałszywych agentów CBŚ

19/12/2014 09:15

Oszukiwali bez skrupułów, wykorzystując łatwowierność starszych, często schorowanych ludzi. Podawali się za krewnych, a jak to nie pomogło, stawali się funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego ścigającymi oszustów. Wyłudzili pieniądze idące w setki tysięcy złotych. Przed sądem twierdzą, że są niewinni. Zwalają winę jeden na drugiego i robią wrażenie pokrzywdzonych.

W ubiegłym tygodniu przed Sądem Rejonowym w Jarosławiu rozpoczął się proces w sprawie oszustw dokonywanych „na wnuczka” przez dwóch mieszkańców Poznania. 30-letni Sebastian G. i 60-letni Marek M. odpowiadają za udział w oszustwach dokonywanych na terenie całego kraju. Obaj zostali dowiezieni do sądu z zakładu karnego, w którym przebywają czasowo od marca tego roku. Wpadli niedługo po ostatnim wyłudzeniu. W oszustwach brało udział więcej osób, ale one zostaną rozliczone osobno. Sebastian G. i budzący litość swoim wyglądem Marek M. odpowiadają bezpośrednio za oszustwa.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości