Reklama

Ruszyli w trasę z Maryją. Otwarcie sezonu motocyklowego w Kalwarii Pacławskiej 2025 [WIDEO]

29/04/2025 19:40

Jak co roku, w ostatnią niedzielę kwietnia, miłośnicy motocykli spotkali się na wiosennym rozpoczęciu sezonu z uroczystą mszą świętą w Kalwarii Pacławskiej.

– Spotkajmy się wszyscy przed Kalwaryjskim Sanktuarium i otrzymajmy błogosławieństwo na nadchodzący sezon, żebyśmy bezpiecznie przemierzali kilometry na naszych maszynach

– zachęcało Stell Roses MC Rzeszów podkreślając o jednoczesnej możliwości podzielenia się "swoim czerwonym paliwem" z potrzebującymi. Krwiodawcy nie zawiedli a każdy z nich otrzymał w podzięce pamiątkową koszulkę.

Szacuje się, że tego dnia Kalwarię Pacławską odwiedziło nawet 4,5 tys. użytkowników jednośladów. 

(aw)

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/04/2025 19:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama