Reklama

Ruszyło bezpłatne lodowisko przy Dworskiego!

Amatorzy zimowych aktywności zyskali z nowym rokiem kolejną atrakcję. Ruszyło lodowisko.

Lodowisko przy ul. Dworskiego 98 w Przemyślu czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 20, z przerwą techniczną w g. od 14 do 15. W soboty i niedziele w g. od 10 do 20, z przerwą techniczną od 14 do 15.

Wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Wypożyczenie łyżew: 5 zł za 2 godziny, w opcji "Rodzina 3+" – 3,5 zł za 2 godziny.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    z dworskiego - niezalogowany 2018-01-04 18:07:55

    To zdjęcie to chyba zapożyczone   z  Rzeszowia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    To m - niezalogowany 2018-01-05 11:38:22

    I to się chwali super 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości