Amatorzy zimowych aktywności zyskali z nowym rokiem kolejną atrakcję. Ruszyło lodowisko.
Lodowisko przy ul. Dworskiego 98 w Przemyślu czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 20, z przerwą techniczną w g. od 14 do 15. W soboty i niedziele w g. od 10 do 20, z przerwą techniczną od 14 do 15.
Wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Wypożyczenie łyżew: 5 zł za 2 godziny, w opcji "Rodzina 3+" – 3,5 zł za 2 godziny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To zdjęcie to chyba zapożyczone z Rzeszowia
To zdjęcie to chyba zapożyczone z Rzeszowia
I to się chwali super