Przemyski MOPS tydzień temu wydał zainteresowanym pierwsze decyzje w sprawie świadczeń wychowawczych.
Decyzje w sprawie świadczeń wychowawczych 500 plus w przemyskim MOPS wydawane są od 11 maja. Dotyczą wniosków złożonych w okresie od 1 do 4 kwietnia br. Nie wszyscy, którzy złożyli dokumenty w podanym terminie, stawili się już po odbiór swoich decyzji. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przypomina, że należy je odbierać w siedzibie placówki, przy ul. Leszczyńskiego 3, w pokoju 1/6. Konieczne będzie okazanie dokumentu tożsamości. Wszystkie decyzje odnośnie złożonych wniosków będą wydawane systematycznie. By zasięgnąć informacji, czy możemy się już stawić po dokument, wystarczy zadzwonić pod numer (16) 675 05 60 w. 15
W trakcie realizacji programu pojawiły się niestety techniczne problemy z pobraniem niektórych wniosków o świadczenie, złożonych drogą elektroniczną. Na stronie internetowej MOPS znaleźć można wykaz numerów dokumentów, których wnioskodawcy będą się musieli stawić w placówce osobiście.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Porażka, napisaliście od 1 do 4 kwietnia ,gdzie 2,3 to weekend więc dość szybko pracujecie jeśli dopiero są decyzje z 2 dni.
Porażka, napisaliście od 1 do 4 kwietnia ,gdzie 2,3 to weekend więc dość szybko pracujecie jeśli dopiero są decyzje z 2 dni.