W powiecie jarosławskim rozpoczęto pozimowe porządki na drogach. Zakończenie remontów cząstkowych i oczyszczanie ulic w Jarosławiu i Radymnie potrwa do końca maja. Reszta dróg powiatowych zostanie poprawiona do końca czerwca.
Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu rozstrzygnął przetargi na wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni na drogach powiatowych we wszystkich gminach powiatu. Oczyszczanie ulic już rozpoczęto. Remonty ruszą w najbliższym czasie. Na prace porządkowe przeznaczono 235 tys. zł. Na cząstkowe zarezerwowano 720 tys. zł. Oczyszczaniem ulic zajmuje się Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu, a remonty dróg przeprowadzi Zakład Drogowy z Rozborza Długiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
a ten w kasku to coś robi
dać mu łopatę i kilof