Reklama

Ruszyły wiosenne naprawy dróg

11/03/2015 07:33

W powiecie jarosławskim rozpoczęto pozimowe porządki na drogach. Zakończenie remontów cząstkowych i oczyszczanie ulic w Jarosławiu i Radymnie potrwa do końca maja. Reszta dróg powiatowych zostanie poprawiona do końca czerwca.

Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu rozstrzygnął przetargi na wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni na drogach powiatowych we wszystkich gminach powiatu. Oczyszczanie ulic już rozpoczęto. Remonty ruszą w najbliższym czasie. Na prace porządkowe przeznaczono 235 tys. zł. Na cząstkowe zarezerwowano 720 tys. zł. Oczyszczaniem ulic zajmuje się Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu, a remonty dróg przeprowadzi Zakład Drogowy z Rozborza Długiego.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pom - niezalogowany 2015-03-13 06:46:03

    a ten w kasku to coś robi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    loi - niezalogowany 2015-03-13 11:25:37

    dać mu łopatę i kilof

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości