26-letni obywatel Ukrainy w lipcu przekroczył przejście graniczne w Budomierzu, prowadząc zespół pojazdów. Nie posiadał jednak zezwolenia na takie przewozy, więc został ukarany grzywną w wysokości 1500 zł. Sąd orzekł również zakaz prowadzenia podobnych zestawów. Mężczyzna zdecydował się jednak ponownie zaryzykować.
Kolejny raz zgłosił się do odprawy 26 sierpnia, znów kierując mercedesem z lawetą, na której przewoził kolejne pojazdy.
Podczas rozmowy z funkcjonariuszami wyjawił, że wiedział o zakazie, jaki na nim ciąży, ale liczył, że mu się uda. Z racji recydywy sprawę przejęli policjanci.
26-latek z kolei musi czekać na decyzję sądu. Za niezastosowanie się do orzeczonej kary grozi mu nawet 5 lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze