Reklama

Ryzyko się nie opłaciło

26-letni obywatel Ukrainy w lipcu przekroczył przejście graniczne w Budomierzu, prowadząc zespół pojazdów. Nie posiadał jednak zezwolenia na takie przewozy, więc został ukarany grzywną w wysokości 1500 zł. Sąd orzekł również zakaz prowadzenia podobnych zestawów. Mężczyzna zdecydował się jednak ponownie zaryzykować.

Kolejny raz zgłosił się do odprawy 26 sierpnia, znów kierując mercedesem z lawetą, na której przewoził kolejne pojazdy.

Podczas rozmowy z funkcjonariuszami wyjawił, że wiedział o zakazie, jaki na nim ciąży, ale liczył, że mu się uda. Z racji recydywy sprawę przejęli policjanci.

26-latek z kolei musi czekać na decyzję sądu. Za niezastosowanie się do orzeczonej kary grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama