Reklama

Rzeszowski „Medyk” szczepił przemyślan [WIDEO, ZDJĘCIA]

10 kwietnia, o godzinie ósmej rano, rozpoczęły się szczepienia w siedzibie Wyższej Szkoły Prawa i Administracji na Wybrzeżu Jana Pawła II w Przemyślu. Tym samym w kultowym dla wielu mieszkańców budynku kina Bałtyk medycy z Centrum Medycznego Medyk z Rzeszowa walczyli z koronawirusem. Szczepienia trwały 2 dni.

W sobotę od wczesnych godzin porannych ustawiła się spora kolejka oczekujących na szczepienia.

Po otwarciu drzwi przez około godzinę wśród oczekujących dało się wyczuć ogromną nerwowość. Ktoś poinformował, że szczepienie zostało przesunięte na 11 kwietnia. Na szczęście informacja się nie potwierdziła.

– Namawiam wszystkich do szczepienia – powiedziała pani Katarzyna z Przemyśla, zaraz po przyjęciu szczepionki. – Wszystko odbyło się bezboleśnie. Byłam umówiona z innymi pracownikami na konkretną godzinę przez swojego pracodawcę. Szczepiono nas Pfizerem i Moderną – dodała.

Ci, co jeszcze oczekiwali w długiej kolejce, dopowiadali, że godziny szczepień nie wszystkim się zgodziły z wcześniejszymi ustaleniami. Wynikało to z konieczności wypełnienia stosownej ankiety bezpośrednio przed przyjęciem szczepionki.  


AW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Z sieci - niezalogowany 2021-04-10 20:30:03

    Z pamiętnika przemyskiej młodej lekarki:Czeka nas Nowy Świat To było do przewidzenia. Jako młoda przemyska lekarka, która ze skromności nie podaje nawet swego imienia, wiedziałam że tak będzie, a teraz czuję się jak prorokini Chulda, co nie oznacza że straciłam swą jędrność umysłu i chodzę jedynie w powłóczystych szatach. Mam ciekawsze obrazy dostępne w formacie PDF, a na życzenie dla wybranych w formacie GIF. Wkrótce będą dostępne przypadkiem wykonane zdjęcia z mojego pobytu z koleżankami w Afryce. Koleżance z sanepidu musiałam zamazać twarz z uwagi na problemy rodowskie, gdyż nakładając kary za nieumycie kufla po piwie w czasach pandemii, jacyś zarejestrowani w CEIDG smarkacze nagrywali jej czynności bez jej zgody. Szeroko zakrojona na Ziemi akcja ratowania milionów istot ludzkich od czegoś, co nie może się rozmnażać bez gospodarza, ale może adoptować jak twierdzą przedstawiciele ruchów wielopłciowych, musiała mocno zelektryzować cały kosmiczny świat. Nie mogli dalej czekać i zaingerowali, mimo że do tej pory milczeli, a stało się to dzięki ministrowi chorób wszelakich, który gada syntezatorowym głosem, zrozumiałym jedynie dla nich. Okazuje się więc, że bez sensu było wysyłanie w kosmos sond z rysunkami przedstawiającymi wygląd chłopa i baby, co jest już nieaktualne, ani dźwięków kojącej i porywającej serce muzyki Pendereckiego, by wreszcie tym co dzieje się na naszej planecie, zainteresowali się kosmici. Doszły mnie słuchy prosto z NASA, że ma nas odwiedzić specjalna komisja kosmiczna, by poznać przyczyny spektakularnych działań na Ziemi. Z tajnego dokumentu wynika, że mają dla nas kilka bardzo ciekawych propozycji. Wszystkich rządzących w tym świecie chcą bezpłatnie umieścić na księżycu Ziemi. Zbudują im odpowiednie bloki, a na życzenie polskiego rządu odtworzą cały parlament z dwoma izbami i barem. Blisko nich ma być rosyjskie Zgromadzenie Federalne, ale nadal trwają negocjacje w kwestii zaopatrzenia w sało i spirt. Księżyc ma stanowić centrum dowodzenia klasą rządzącą na tym satelicie Ziemi. Dostali zapewnienie, że będą mogli w nieograniczony sposób wydawać ustawy i rozporządzenia i w ramach samokontroli utworzą własną policję i pozostałe służby specjalne.Natomiast  w kwestii chorych i zarażonych, kosmici proponują, by ich rozdzielić i umieścić na dwóch planetach. Trwają w tej sprawie negocjacje, być może znajdą się poza układem Słonecznym. Największy problem pojawił się w kwestii zaszczepionych i uchylających się od zbawiennego eksperymentu medycznego. Ci pierwsi, uznani za bardzo odważnych kosmicznie mogą zostać przetransponowani prosto do islamskiego raju, a drugim proponują piekło na planecie Ziemi, gdzie będą się bujać z problemami klimatycznymi, foliarzami i płaskoziemcami, leczeni nieustannie amantadyną. Nie ma jeszcze pewnych informacji co z fachowcami medycznymi i rządową radą medyczną. Z zasłyszenia wiem, że mają dostać osobny pawilon na Księżycu, obok rządu z Bangladeszu, z prawem do wywiadów co 15 minut w ciągu dnia księżycowego. Kosmiczna komisja ds. mediów nie planuje jednak transmisji wywiadów poza satelitę, będą dostępne tylko dla elity mieszkańców Księżyca. Co za czasy, żeby obcy musieli ingerować w nasz własny dom. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2021-04-10 20:49:00

    I z Pfizerem w piękny rejs...ZMARŁ KRZYSZTOF KRAWCZYK - WOLNEMEDIA.NET

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2021-04-10 21:04:37

    No rzeczywiście kolejka w chooy długa !!! Kilku, kilkunastu pacanów, imbecyli, ignorantów itp. patafianów !!!Ps. Pan Krzysiek już na was czeka, tumany j....e !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości