10 kwietnia, o godzinie ósmej rano, rozpoczęły się szczepienia w siedzibie Wyższej Szkoły Prawa i Administracji na Wybrzeżu Jana Pawła II w Przemyślu. Tym samym w kultowym dla wielu mieszkańców budynku kina Bałtyk medycy z Centrum Medycznego Medyk z Rzeszowa walczyli z koronawirusem. Szczepienia trwały 2 dni.
W sobotę od wczesnych godzin porannych ustawiła się spora kolejka oczekujących na szczepienia.
Po otwarciu drzwi przez około godzinę wśród oczekujących dało się wyczuć ogromną nerwowość. Ktoś poinformował, że szczepienie zostało przesunięte na 11 kwietnia. Na szczęście informacja się nie potwierdziła.
– Namawiam wszystkich do szczepienia – powiedziała pani Katarzyna z Przemyśla, zaraz po przyjęciu szczepionki. – Wszystko odbyło się bezboleśnie. Byłam umówiona z innymi pracownikami na konkretną godzinę przez swojego pracodawcę. Szczepiono nas Pfizerem i Moderną – dodała.
Ci, co jeszcze oczekiwali w długiej kolejce, dopowiadali, że godziny szczepień nie wszystkim się zgodziły z wcześniejszymi ustaleniami. Wynikało to z konieczności wypełnienia stosownej ankiety bezpośrednio przed przyjęciem szczepionki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Z pamiętnika przemyskiej młodej lekarki:Czeka nas Nowy Świat To było do przewidzenia. Jako młoda przemyska lekarka, która ze skromności nie podaje nawet swego imienia, wiedziałam że tak będzie, a teraz czuję się jak prorokini Chulda, co nie oznacza że straciłam swą jędrność umysłu i chodzę jedynie w powłóczystych szatach. Mam ciekawsze obrazy dostępne w formacie PDF, a na życzenie dla wybranych w formacie GIF. Wkrótce będą dostępne przypadkiem wykonane zdjęcia z mojego pobytu z koleżankami w Afryce. Koleżance z sanepidu musiałam zamazać twarz z uwagi na problemy rodowskie, gdyż nakładając kary za nieumycie kufla po piwie w czasach pandemii, jacyś zarejestrowani w CEIDG smarkacze nagrywali jej czynności bez jej zgody. Szeroko zakrojona na Ziemi akcja ratowania milionów istot ludzkich od czegoś, co nie może się rozmnażać bez gospodarza, ale może adoptować jak twierdzą przedstawiciele ruchów wielopłciowych, musiała mocno zelektryzować cały kosmiczny świat. Nie mogli dalej czekać i zaingerowali, mimo że do tej pory milczeli, a stało się to dzięki ministrowi chorób wszelakich, który gada syntezatorowym głosem, zrozumiałym jedynie dla nich. Okazuje się więc, że bez sensu było wysyłanie w kosmos sond z rysunkami przedstawiającymi wygląd chłopa i baby, co jest już nieaktualne, ani dźwięków kojącej i porywającej serce muzyki Pendereckiego, by wreszcie tym co dzieje się na naszej planecie, zainteresowali się kosmici. Doszły mnie słuchy prosto z NASA, że ma nas odwiedzić specjalna komisja kosmiczna, by poznać przyczyny spektakularnych działań na Ziemi. Z tajnego dokumentu wynika, że mają dla nas kilka bardzo ciekawych propozycji. Wszystkich rządzących w tym świecie chcą bezpłatnie umieścić na księżycu Ziemi. Zbudują im odpowiednie bloki, a na życzenie polskiego rządu odtworzą cały parlament z dwoma izbami i barem. Blisko nich ma być rosyjskie Zgromadzenie Federalne, ale nadal trwają negocjacje w kwestii zaopatrzenia w sało i spirt. Księżyc ma stanowić centrum dowodzenia klasą rządzącą na tym satelicie Ziemi. Dostali zapewnienie, że będą mogli w nieograniczony sposób wydawać ustawy i rozporządzenia i w ramach samokontroli utworzą własną policję i pozostałe służby specjalne.Natomiast w kwestii chorych i zarażonych, kosmici proponują, by ich rozdzielić i umieścić na dwóch planetach. Trwają w tej sprawie negocjacje, być może znajdą się poza układem Słonecznym. Największy problem pojawił się w kwestii zaszczepionych i uchylających się od zbawiennego eksperymentu medycznego. Ci pierwsi, uznani za bardzo odważnych kosmicznie mogą zostać przetransponowani prosto do islamskiego raju, a drugim proponują piekło na planecie Ziemi, gdzie będą się bujać z problemami klimatycznymi, foliarzami i płaskoziemcami, leczeni nieustannie amantadyną. Nie ma jeszcze pewnych informacji co z fachowcami medycznymi i rządową radą medyczną. Z zasłyszenia wiem, że mają dostać osobny pawilon na Księżycu, obok rządu z Bangladeszu, z prawem do wywiadów co 15 minut w ciągu dnia księżycowego. Kosmiczna komisja ds. mediów nie planuje jednak transmisji wywiadów poza satelitę, będą dostępne tylko dla elity mieszkańców Księżyca. Co za czasy, żeby obcy musieli ingerować w nasz własny dom.
I z Pfizerem w piękny rejs...ZMARŁ KRZYSZTOF KRAWCZYK - WOLNEMEDIA.NET
No rzeczywiście kolejka w chooy długa !!! Kilku, kilkunastu pacanów, imbecyli, ignorantów itp. patafianów !!!Ps. Pan Krzysiek już na was czeka, tumany j....e !!!
SKUTKI UBOCZNE SZCZEPIONKI COVID -19 MOGĄ BYĆ FATALNE DLA ORGANIZMU - ALARMUJĄ LEKARZE - ODKRYWAMYZAKRYTE.COM
Najpierw. rn. sam sie zaszczepiles , a teraz straszysz.Nie pisz bzdur
Hej dziewczyno nie jestem lekarzem ale wiem co Ci dolega a może czego Ci brak ! Tak to brak seksu powoduje że zaczynasz " odlatywać" ! Na początku czytałem z uwagą Twoje " opowieści" ale widzę że jesteś powtarzalna i krążysz wokół tych samych tematów i swojej osoby! Dobry partner rozwiązał by Twoje problemy . Znaczy jeden problem.
Jacy chętni to przyjęcia" wszczepionki "niewiadomo czego!
Po słownictwie da się w tobie r n wyczuć zafcę wszystkiego. Idź gdzieś gdzie ci zrobią tomografię - to ci może resztki mózgu znajdą i z powrotem do głowy na miejsce g...a które masz zamienią. Nie chcesz się szczepić - droga wolna - będzie jednego idioty mniej. Nie sądź i nie obrażaj innych bo kim ty jesteś? Tylko pluć potrafisz.A, i nie zapomnij jutro do kościoła - tam spora szansa na wirusy.
czytając szczepionkowców to wszyscy niezaszczepieni umrą jutro albo pojutrze albo tuż po tzw, osiągnieciu odporności stadnej no i w ogóle cud ze jeszcze zyją , ale na pewno to z domu nie wychodzą, Dobrze że nie zajmują kolejki przy szczepieniach :) no a oni beda się nadal szczepić i szczepić i szczepić na nowe mutacje :) :) :)
Do Pana Piss. Jeżeli chciałby się Pan spotkać z lekarką i powiedzieć jej osobiście co o Niej myśli, bo niestety nie czyta komentarzy, to proponuję jako miejsce spotkania - Duńkowiczki. Proszę podać tylko dzień i godzinę. Zapytam ją czy będzie mogła, bo ma napięty tydzień. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli.
Ludzie !!! Wynalezienie szczepionek znacznie zmniejszyło skutki wielu chorób zakaźnych, np. gruźlicy, błonicy, krztuśca, tężca, duru wysypkowego, żółtej gorączki i grypy. Po II wojnie światowej dzięki szczepionkom udało się opanować kolejne choroby: odrę, świnkę, różyczkę, ospę wietrzną, wirusowe zapalenie wątroby typu B i wirusowe zapalenie wątroby typu A. Mamy XXI wiek a część osób to po prostu OPĘTANE DEBILE, które wpisują jakieś bzdury antyszczepionkowe i zachowują się tak, jakby należeli do jakiejś sekty. Głupota sprawi, że część tych osób zachoruje i pozbędziemy się ich, dzięki " naturalnej selekcji ".
Każdy chłop ma obowiązek się szczepić po oddaniu moczu
Nie obchodzą mnie szczepienia. Taki fakt budynek a stoi bezużyteczny...
Szukacie ABDERYTY? R N jest gotów przyjąć nominację!
@ r n 94.40.75.206Zmień dilera, albo odłóż wogóle używki... płaskoziemco :D
Nie rozumiem ludzi, którzy mają coś do szczepionek? Człowieku nie chcesz, nie szczep się. Nie ma przymusu. Nie czytaj takich informacji, nie jęcz, nie stękaj. Nikt Cię nie potrzebuje. Załóż sobie na głowę czapeczkę foliową i czekaj XD.
Swietnie dobrane zdjęcia! Propaganda. Nic o przesuwaniu terminów porannych, SMS-ami. Bo szczepiono kogo? No kogo, dziennikarze okienni? Brak zdjęć z np. 12.50, gdy zwalił się tłum "pracowników" sądownictwa, lub z 16, gdy nie można było palca wetknąć- ludzie starsi o kulach, z laskami, stali przed drzwiami na rozsypujących się schodach. Żadnej organizacji i przestrzegania uzgodnionych godzin. Wstyd i żenada.
Z pamiętnika przemyskiej młodej lekarki: Ad vocem panie ..SS Od kolegi, któremu pozwoliłam udostępniać moje wspomnienia dowiedziałam się, że ktoś z okolic Radymna nie jest zadowolony moją oceną rzeczywistości, do której mam prawo jak każdy inny i nie każdy musi się ze mną zgadzać. Jakiś pan twierdzi, że czytał moje wspomnienia z uwagą i nawet chwalił mnie za talent i rozum … , ale widać oczekiwał czegoś więcej za te pochwały, a teraz uznał, że „odlatuję”, że jestem powtarzalna i krążę wokół tych samych tematów i swojej osoby, i że potrzebuje seksu, i dobrego partnera. Widocznie jest fachowcem od odlatujących kobiet (pilot?) To propozycja szanowny panie? Uważasz się pan za mężczyznę, który potrafi zapewnić mi dobry seks? A jest pan pewny, że naprawdę jestem młodą i atrakcyjną lekarką, a idąc dalej, że jestem w ogóle kobietą? Nieźle się uśmiałam oceną mojej osoby i przyznam, że nie sądziłam, że moje wspomnienia wzbudzą takie emocje. Mogę być z siebie dumna, bo pisząc je byłam przekonana, że nie znajdzie nikt kto uzna je za prawdziwe i będzie je traktował serio. A tu taka niespodzianka, To co powiedzieć o propagandzie, która wylewa się codziennie z każdego medium, tworzonej przez fachowców, w którą wierzą tysiące, a nawet miliony? Co tam ja, amatorka ze swoimi tekstami, pisanymi na kolanie, mogę znaczyć, a jednak to działa. I tak właśnie wygląda kształtowanie umysłów poprzez media. Nie ma się więc co dziwić, że ludzie wierzą we wszystko. Wystarczy tylko odpowiednio opakować kłamstwo i dodać nieco erotyki, a zlecą się fantaści seksualni.
Czytam powyższe posty i płakać mi się chce z powodu nędznego obrazu naszego społeczeństwa jaki tu widzę. Nikt nie wpadnie na to w tym państwie aby zająć się jak najszybszym powrotem do szkół dzieci i młodzieży ,poprzez szczepienia w pierwszej kolejności nauczycieli oraz tych nieszczęsnych dzieciaków które tracą kolejny rok nauki. Poziom nauczania który o pomstę do nieba woła ,obniżający się od 19 89 roku z roku na rok właśnie dobija do dna , a politycy znaleźli sposób obniżając poziom kolejnych matur. Co teraz , może będzie sprawdzian z pisania, czytania i z tabliczki mnożenia? Straszna nędza intelektualna naszego państwa skutkuje coraz głupszym społeczeństwem które wybiera coraz nędzniejszych polityków. Co za beznadziejny kraj.
To nie jest siedziba żadnej szkoły .To jest prywatny budynek na aprzedaż.
Dzisiaj ( około 15) organizacja idealna. Wołano wg. godzin, w środku porządek i miła atmosfera. Brawo Medyk. Jak nie ma urzedasów i grup nacisku na karku, to porządek jak trzeba można zachować. Dziękuję :-)).
Urzekła mnie ta historia , a przede wszystkim historia Pani Katarzyny z Przemyśla. Musi napisać o tym powieść ... Z wyrazami współczucia...
Z pamiętnika przemyskiej młodej lekarki:Czeka nas Nowy Świat To było do przewidzenia. Jako młoda przemyska lekarka, która ze skromności nie podaje nawet swego imienia, wiedziałam że tak będzie, a teraz czuję się jak prorokini Chulda, co nie oznacza że straciłam swą jędrność umysłu i chodzę jedynie w powłóczystych szatach. Mam ciekawsze obrazy dostępne w formacie PDF, a na życzenie dla wybranych w formacie GIF. Wkrótce będą dostępne przypadkiem wykonane zdjęcia z mojego pobytu z koleżankami w Afryce. Koleżance z sanepidu musiałam zamazać twarz z uwagi na problemy rodowskie, gdyż nakładając kary za nieumycie kufla po piwie w czasach pandemii, jacyś zarejestrowani w CEIDG smarkacze nagrywali jej czynności bez jej zgody. Szeroko zakrojona na Ziemi akcja ratowania milionów istot ludzkich od czegoś, co nie może się rozmnażać bez gospodarza, ale może adoptować jak twierdzą przedstawiciele ruchów wielopłciowych, musiała mocno zelektryzować cały kosmiczny świat. Nie mogli dalej czekać i zaingerowali, mimo że do tej pory milczeli, a stało się to dzięki ministrowi chorób wszelakich, który gada syntezatorowym głosem, zrozumiałym jedynie dla nich. Okazuje się więc, że bez sensu było wysyłanie w kosmos sond z rysunkami przedstawiającymi wygląd chłopa i baby, co jest już nieaktualne, ani dźwięków kojącej i porywającej serce muzyki Pendereckiego, by wreszcie tym co dzieje się na naszej planecie, zainteresowali się kosmici. Doszły mnie słuchy prosto z NASA, że ma nas odwiedzić specjalna komisja kosmiczna, by poznać przyczyny spektakularnych działań na Ziemi. Z tajnego dokumentu wynika, że mają dla nas kilka bardzo ciekawych propozycji. Wszystkich rządzących w tym świecie chcą bezpłatnie umieścić na księżycu Ziemi. Zbudują im odpowiednie bloki, a na życzenie polskiego rządu odtworzą cały parlament z dwoma izbami i barem. Blisko nich ma być rosyjskie Zgromadzenie Federalne, ale nadal trwają negocjacje w kwestii zaopatrzenia w sało i spirt. Księżyc ma stanowić centrum dowodzenia klasą rządzącą na tym satelicie Ziemi. Dostali zapewnienie, że będą mogli w nieograniczony sposób wydawać ustawy i rozporządzenia i w ramach samokontroli utworzą własną policję i pozostałe służby specjalne.Natomiast w kwestii chorych i zarażonych, kosmici proponują, by ich rozdzielić i umieścić na dwóch planetach. Trwają w tej sprawie negocjacje, być może znajdą się poza układem Słonecznym. Największy problem pojawił się w kwestii zaszczepionych i uchylających się od zbawiennego eksperymentu medycznego. Ci pierwsi, uznani za bardzo odważnych kosmicznie mogą zostać przetransponowani prosto do islamskiego raju, a drugim proponują piekło na planecie Ziemi, gdzie będą się bujać z problemami klimatycznymi, foliarzami i płaskoziemcami, leczeni nieustannie amantadyną. Nie ma jeszcze pewnych informacji co z fachowcami medycznymi i rządową radą medyczną. Z zasłyszenia wiem, że mają dostać osobny pawilon na Księżycu, obok rządu z Bangladeszu, z prawem do wywiadów co 15 minut w ciągu dnia księżycowego. Kosmiczna komisja ds. mediów nie planuje jednak transmisji wywiadów poza satelitę, będą dostępne tylko dla elity mieszkańców Księżyca. Co za czasy, żeby obcy musieli ingerować w nasz własny dom.
I z Pfizerem w piękny rejs...ZMARŁ KRZYSZTOF KRAWCZYK - WOLNEMEDIA.NET
No rzeczywiście kolejka w chooy długa !!! Kilku, kilkunastu pacanów, imbecyli, ignorantów itp. patafianów !!!Ps. Pan Krzysiek już na was czeka, tumany j....e !!!