Niecodzienną zabawę urządzili sobie młodzi mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego. Mężczyźni w wielu 18 - 19 lat przyjechali na parking i zaczęli rzucać śnieżkami w kamerę miejskiego monitoringu.
W poniedziałek przed godz. 22 operatorka miejskiego monitoringu powiadomiła dyżurnego, że na ulicy Plac Wolności w Kolbuszowej grupka młodych mężczyzn rzuca śnieżkami w jedną z kamer. Młodzi mężczyźni kilkakrotnie trafili w urządzenie, a następnie odjechali. Obrzucona śniegiem kamera zarejestrowała całe zdarzenie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Do paki z nimi