Reklama

Rzucali śnieżkami w kamerę miejskiego monitoringu

24/01/2018 10:15

Niecodzienną zabawę urządzili sobie młodzi mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego. Mężczyźni w wielu 18 - 19 lat przyjechali na parking i zaczęli rzucać śnieżkami w kamerę miejskiego monitoringu.

W poniedziałek przed godz. 22 operatorka miejskiego monitoringu powiadomiła dyżurnego, że na ulicy Plac Wolności w Kolbuszowej grupka młodych mężczyzn rzuca śnieżkami w jedną z kamer. Młodzi mężczyźni kilkakrotnie trafili w urządzenie, a następnie odjechali. Obrzucona śniegiem kamera zarejestrowała całe zdarzenie.

Kilka minut później policjanci zatrzymali pięciu młodych mężczyzn w wieku 18 i 19 lat. Wszyscy to mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego. Funkcjonariusze wytłumaczyli im, że usiłowanie zniszczenia mienia jest czynem zabronionym. W sprawie prowadzone są dalsze czynności
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tyniev - niezalogowany 2018-01-25 05:27:57

    Do paki z nimi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości