Przed Sądem Okręgowym w Przemyślu odbył się kolejny proces przeciwko abp. Józefowi Michalikowi w sprawie z powództwa cywilnego Małgorzaty Marenin. Sędzia uznał, że feministka nie udowodniła, że jej dobra osobiste zostały naruszone i oddalił powództwo.
Na rozprawie stawiła się M. Marenin, nie było natomiast abpa Michalika. Reprezentowali go pełnomocnicy: Ludwik Skurzak i Andrzej Lis.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a kto się spodziewał innego wyroku? Może za 10 lat jak ta klerykalna machina rozpadnie się raz na zawsze i uwolni ludzi od ciemnoty i zacofania. Najbiedniejszy powiat w Polsce? Jeszcze ktoś się zastanawia? to zasługa kleru i jemu poddańczych sługusów zwanych "władzami miasta"
(...)nie było natomiast abpa Michalika. Reprezentowali go pełnomocnicy: Ludwik Skórzak i Andrzej Lis.Jaka bieda u nas skoro arcybiskupa stać na dwóch mecenasów. I dlaczego aż dwóch? Czyżby jednak czegoś się obawiał?
a ilu ten czarownik ma ochroniarzy? Może go po prostu delikatnie bez zbędnego rozgłosu wyeksmitować z pałacu... Ja piszę się na to, jakby co
Feministki- zgorzkniałe kobiety, którymi nikt się nie chce zainteresowań i szukają dziury w całym, aby zwrócić na siebie uwagę..."Ciemnoto"- Jeszcze przyjdzie czas, gdy będziecie szukać tego KLERU oby nie było za późno
Wraca Krystyna z zebrania feministek. Nastrój bojowy. Roman otwiera drzwi.- K*rwa, koniec z męskimi rządami, k*tasie j*bany - krzyczy od progu. - To ja jestem głową tego domu. Od tej pory będzie, jak ja...Nie skończyła Krystyna, gdy Roman wyprowadził cios pięścią. Niedoszła feministka padła i leży. Nagle rozlega się dzwonek. W drzwiach staje sąsiad, Lucjan.- Roman, co się stało? Słyszałem łomot...- Aaaaa, nic takiego Lucek, wszystko OK.- Więc czemu Krystyna leży jak nieżywa na podłodze?- To głowa tego domu - leży, gdzie chce.
nic się nie stało,Polacy nic się nie stało
Słuszny wyrok Sądu.Robercie : Takiego wyroku należało się spodziewać, argumenty były mało racjonalne, ta Pani musi mieć istotnie "mało pod kopułą" przepraszam za kolokwailizm. Zacofaniem nazywasz to iż walczymy z aborcją, czy też związkami partnerskimi bądź tabletami poronnymi?? W konstytucji jest napisane iż prawo do życia posiada się od momentu poczęcia. Naprawdę wielka ciemnota ustanowiła konstytucję....
A co ja mówiłam ? Chyba nikt nie wierzył w pozytywne rozstrzygnięcie dla Kobiety .W Przemyślu ?
Zajrzyj najpierw pod swoją kopułę i zapoznaj się ze sprawą, którą komentujesz. Głównym powodem procesu było stwierdzenie, że: "To dzieci wciągają dorosłych w pedofilię"
Niektórym tzw." emancypantkom" , poprzewracało się w głowie i nie tylko , bo " znajdują jakieś zarzuty " gdzie tylko chcą. Jest to nic innego jak krucjata liberałów , masonów , dewiantów przeciwko prawom ustanowionym i realizowanym przez całe wieki. Krótko mówiąc , jest to słuszny wyrok sądu , oparty na zdrowej postawie - co nie tak często się zdarza . A to , że babsko zapowiada apelację . No cóż , ma prawo . Idę w zakład ,że nic nie zyska.
Maurycy : Czytałam artykuł cyt. " „Wiele dziś się mówi i słusznie o karygodnych nadużyciach dorosłych wobec dzieci. Tego rodzaju zła nie wolno tolerować, ale nikt nie odważy się pytać o przyczyny, żadna stacja telewizyjna nie walczy z pornografią, z promocją fałszywej, egoistycznej miłości między ludźmi. Nikt nie upomina się za dziećmi cierpiącymi przez brak miłości rozwodzących się rodziców, a to są rany bolesne i długotrwałe. Na naszych oczach następuje promocja nowej ideologii gender. Już kilkanaście najważniejszych uniwersytetów w Polsce wprowadziło wykłady z tej nowej i niezbyt jasnej ideologii, której programową radę stanowią najbardziej agresywne polskie feministki, które od lat szydzą z Kościoła i etyki tradycyjnej, promują aborcję i walczą z tradycyjnym modelem rodziny i wierności małżeńskiej”. Ja nie zauważyłam tu tego o czym wspomniałeś kobiecie tej chodziło o stwierdzenie "agresywne feministki" które ją strasznie obraziło. Ps. z moją kopułka wszystko ok :)
a kto się spodziewał innego wyroku? Może za 10 lat jak ta klerykalna machina rozpadnie się raz na zawsze i uwolni ludzi od ciemnoty i zacofania. Najbiedniejszy powiat w Polsce? Jeszcze ktoś się zastanawia? to zasługa kleru i jemu poddańczych sługusów zwanych "władzami miasta"
(...)nie było natomiast abpa Michalika. Reprezentowali go pełnomocnicy: Ludwik Skórzak i Andrzej Lis.Jaka bieda u nas skoro arcybiskupa stać na dwóch mecenasów. I dlaczego aż dwóch? Czyżby jednak czegoś się obawiał?
a ilu ten czarownik ma ochroniarzy? Może go po prostu delikatnie bez zbędnego rozgłosu wyeksmitować z pałacu... Ja piszę się na to, jakby co