Za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem 16-letni mieszkaniec gminy Laszki w powiecie jarosławskim.

Pod koniec lutego br. policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy podjęli interwencję wobec nastolatka przebywającego na terenie parku w tym mieście. 16-latek nie spodziewał się kontroli policji. Funkcjonariusze przypuszczali, że może on posiadać środki odurzające. Wyraźnie zaniepokojony obecnością policjantów, dobrowolnie wyciągnął z plecaka woreczki z zawartością roślinnego suszu.
Policyjny tester potwierdził, że susz o wadze 2,46 g, który okazał, to marihuana. 16-letni mieszkaniec gminy Laszki usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Materiały w jego sprawie trafią do sądu rodzinnego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I teraz wielki sukces policji. Jprdl, kiedy w tym kraju będzie normalnie?
Niszczyć takich !!! Jeszcze dobrze od cycka mamy nie wyrósł A już za środki odurzające się bierze !! Jestem za tym aby to zniszczyc ten gang posiadania tego gowna. Niech ten kraj będzie normalny A młodzież aby siebie szanowała A nie wyklinala.
Dobże muwi 1!!!1!1!!1!!!1!!!! J**** młodzież co się bierze za środki a potem chodzom heroinisci w wieku 20 lat
Ja mam 15 lat i nie biorem rzadnych narkotykuf! Rodzice mie dobrze wychowali
Szkoda gadać!! Gdzie ten świat zmierza!!!!! Niedługo w wieku 13lat do szkoły będą na kacu przychodzić!!! Kiedyś tego nie było.....
ja nie moge taki mlody a juz narkotyki zacisnely na nim swoje szpony, 5 lat w osrodku powinno mu pomóc
10 lat wiezienia i 15 tysięcy grzywny za niebiezpieczenstwo jakie stwaza pozdrawiam konrad
tfu na marihunanananen, narkołyki to gowno, lepiej pójść i się napić flachy, a potem napierdalac żonę lub odpierdalac na ulicy #Polska
Weź nie p*****l herezji Madrala
i to jest przyklaed dlaczego w polsce powinna byc kara smierci!!!
15 tysiecy to malo, 150 tys bym dowalil i drugie tyle na osrodki dla uzaleznionych
ja miastowy i nie moge sie nadziwic jak te wiesniaki moga tak robic ze przywoza narkotyki do naszego miasta zamiast sie napic hehe piwka skandal kpina cyrk
tyle dobrego suszu wpadlo w rece pal :(((
25 lat bezwzglednego wienzienia dla takich mlodych gnojuf. kiedyś tego nie bylo kiedys o narkotykach naweet nie wiedzielismy i gowno się wąchało zeby troche w glowie sie zakrecilo. a teraz marichuany palą i guwniarze ze sobom to majom w parku. brak słuw.
mam nadzieje ze wszystkie cpuny zdechna w pierdlu dobra robota policji
I teraz wielki sukces policji. Jprdl, kiedy w tym kraju będzie normalnie?
Walcie wiadra bo umrzecie
Niszczyć takich !!! Jeszcze dobrze od cycka mamy nie wyrósł A już za środki odurzające się bierze !! Jestem za tym aby to zniszczyc ten gang posiadania tego gowna. Niech ten kraj będzie normalny A młodzież aby siebie szanowała A nie wyklinala.