Reklama

Sam pokazał policjantom, że w plecaku ma narkotyki

09/03/2019 11:00

Za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem 16-letni mieszkaniec gminy Laszki w powiecie jarosławskim.

Pod koniec lutego br. policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy podjęli interwencję wobec nastolatka przebywającego na terenie parku w tym mieście. 16-latek nie spodziewał się kontroli policji. Funkcjonariusze przypuszczali, że może on posiadać środki odurzające. Wyraźnie zaniepokojony obecnością policjantów, dobrowolnie wyciągnął z plecaka woreczki z zawartością roślinnego suszu.

Policyjny tester potwierdził, że susz o wadze 2,46 g, który okazał, to marihuana. 16-letni mieszkaniec gminy Laszki usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Materiały w jego sprawie trafią do sądu rodzinnego.
owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Johny - niezalogowany 2019-03-09 16:37:45

    I teraz wielki sukces policji. Jprdl, kiedy w tym kraju będzie normalnie? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Prr - niezalogowany 2019-03-09 21:03:34

    Walcie wiadra bo umrzecie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Madrala - niezalogowany 2019-03-11 12:53:11

    Niszczyć takich !!! Jeszcze dobrze od cycka mamy nie wyrósł A już za środki odurzające się bierze !! Jestem za tym aby to zniszczyc ten gang posiadania tego gowna. Niech ten kraj będzie normalny A młodzież aby siebie szanowała A nie wyklinala.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama