– Wraz z nadejściem wiosny rośliny budzą się do życia, dekorując osiedlowe ogródki i trawniki, natomiast na chodnikach mamy obrazek zgoła odmienny. Śmieci, niedopałki papierosów, fruwające reklamówki „zdobią” okolice przystanków i główne trasy spacerowe w mieście. Sami śmiecimy sobie pod nogami, a potem dziwimy się, że nasze miasto, w porównaniu z innymi, które odwiedzamy, wypada blado w kwestii estetyki i czystości. Wielokrotnie byłem świadkiem sytuacji, jak ktoś wyrzuca na chodnik resztki niedopalonego papierosa, mimo że krok dalej ma śmietnik. Takie zachowania świadczą o nas samych – wylicza Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze