Reklama

Sami śmiecimy sobie pod nogami

30/03/2023 07:09

– Wraz z nadejściem wiosny rośliny budzą się do życia, dekorując osiedlowe ogródki i trawniki, natomiast na chodnikach mamy obrazek zgoła odmienny. Śmieci, niedopałki papierosów, fruwające reklamówki „zdobią” okolice przystanków i główne trasy spacerowe w mieście. Sami śmiecimy sobie pod nogami, a potem dziwimy się, że nasze miasto, w porównaniu z innymi, które odwiedzamy, wypada blado w kwestii estetyki i czystości. Wielokrotnie byłem świadkiem sytuacji, jak ktoś wyrzuca na chodnik resztki niedopalonego papierosa, mimo że krok dalej ma śmietnik. Takie zachowania świadczą o nas samych – wylicza Czytelnik.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama