Do nietypowej interwencji zostali wezwani we wtorek, 4 lipca, stalowowolscy policjanci. Powodem zaangażowania funkcjonariuszy była... sarna „uwięziona” na jednej z posesji.
Zwierzę, najprawdopodobniej szukając pożywienia, weszło na teren jednej z posesji w Stalowej Woli. Nie mogąc sforsować ogrodzenia, biegało zdezorientowane po obejściu. Właściciel domostwa, nie wiedząc, jak zareagować, zadzwonił na komisariat policji. Mundurowi przyjęli wezwanie i pojechali na miejsce. Ostatecznie wspólnie z lekarzem weterynarii, który dojechał po telefonie alarmującym o opisywanej sytuacji, udało im się złapać sarnę, a następnie przetransportować w bezpieczne miejsce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
W bezpieczne miejsce, czyli gdzie ?!?
Do ubojni ;D