– Myślę, że warto na łamach gazety poruszyć temat zamkniętej ścieżki dydaktycznej przy jazie. Po remoncie przepławki i ujęcia wody mieszkańcy nie mogą już z niej korzystać, a szkoda. Czy przepławka na terenie Ostrowa koło Przemyśla ma służyć tylko i wyłącznie naturze? Obecnie nie sposób dotrzeć do tego miejsca. Podążając wzdłuż rzeki od strony Kmieci tuż przed przepławką natrafia się na rów. Całą konstrukcję otacza ochronna barierka, której nie można sforsować. Nadbrzeże Sanu, choć piękne, stało się więc niedostępne dla mieszkańców, którzy chętnie tędy spacerowali.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze