O tym, że nie warto ryzykować dla atrakcyjnego zdjęcia, przekonał się turysta z województwa mazowieckiego, który przebywał w okolicach Horyńca-Zdroju.
39-latek w poniedziałek, 13 bm., nielegalnie przekroczył pas graniczny, by zrobić sobie pamiątkową fotografię po stronie ukraińskiej. Szybko przekonał się jednak, że dobre selfie niesie ze sobą ryzyko narażenia się służbom granicznym. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym przez pograniczników z placówki SG w Horyńcu-Zdroju.
Dla pamiątkowego autoportretu za słupkiem granicznym granicę nielegalnie przekroczyło w minionym roku aż 74 turystów. – Najwięcej tego typu zdarzeń odnotowano w pobliżu szlaków turystycznych w Bieszczadach – poinformowała chor. sztab. Anna Michalska z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale zatrzymali przestępcę, naprawde jet czymś się chwalić, teraz po przyjęciu nowych to będą czaić za każdym słupki em. .....
Ale zatrzymali przestępcę, naprawde jet czymś się chwalić, teraz po przyjęciu nowych to będą czaić za każdym słupki em. .....