Reklama

Selfie za słupkiem granicznym? W tym miejscu to zabronione

O tym, że nie warto ryzykować dla atrakcyjnego zdjęcia, przekonał się turysta z województwa mazowieckiego, który przebywał w okolicach Horyńca-Zdroju.

39-latek w poniedziałek, 13 bm., nielegalnie przekroczył pas graniczny, by zrobić sobie pamiątkową fotografię po stronie ukraińskiej. Szybko przekonał się jednak, że dobre selfie niesie ze sobą ryzyko narażenia się służbom granicznym. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym przez pograniczników z placówki SG w Horyńcu-Zdroju.

Dla pamiątkowego  autoportretu za słupkiem granicznym granicę nielegalnie przekroczyło w minionym roku aż 74 turystów. Najwięcej tego typu zdarzeń odnotowano w pobliżu szlaków turystycznych w Bieszczadach – poinformowała chor. sztab. Anna Michalska z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Reklama

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Adam - niezalogowany 2017-03-15 13:21:07

    Ale zatrzymali przestępcę,   naprawde jet czymś  się  chwalić, teraz po przyjęciu  nowych  to będą  czaić za każdym słupki em. .....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości