W czwartek, 28 grudnia na przejściu granicznym w Budomierzu doszło do kolejnego zatrzymania fałszywego dokumentu.
Do kontroli na wjazd do Polski oczekiwał 47-letni obywatel Serbii. Okazał dokumenty niezbędne do przekroczenia granicy oraz serbskie prawo jazdy. To ostatnie wzbudziło niemałe podejrzenia mundurowych.
Szczegółowe sprawdzenie autentyczności dokumentu potwierdziło, że mają do czynienia z falsyfikatem. Cudzoziemiec przyznał się, że kupił go na serbskim bazarze za około tysiąc euro.
Jak przekazała służba prasowa BiOSG:
„cudzoziemiec przyznał się do zarzucanych czynów. Podróż kontynuował w fotelu pasażera. Finalnie sprawa wykorzystania fałszywego dokumentu trafi do sądu”.
Reklama
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze