Reklama

Seria napadów na kobiety. Złodzieje polowali na damskie torebki

Grasowali na terenie powiatu stalowolskiego. Ich celem były damskie torebki. Za ich kradzieże odpowiedzialnych jest trzech młodych mężczyzn.

Pierwszy rozbój miał miejsce w miniony piątek, 6 bm., tuż po północy w miejscowości Pysznica. Celem napastników padła 48-letnia kobieta, którą pozbawili torebki z pieniędzmi i dokumentami, a następnie oddalili się z miejsca zdarzenia, odjeżdżając samochodem. Kolejna próba kradzieży damskiej torebki miała miejsce tego samego dnia w Stalowej Woli. Tu mężczyźni próbowali okraść 82-latkę, ale zachowała zimną krew i dzięki jej zdecydowanej postawie odstąpili od swoich zamiarów. Dzień później trójka szabrowników znowu grasowała w Stalowej Woli, na ulicy Ofiar Katynia. Tym razem za cel obrali sobie dwie kobiety w wieku 71 i 77 lat. Obie straciły swoje torebki wraz z zawartością. Agresorzy w wieku 17, 18 i 21 lat zostali zatrzymani niedługo po zajściu, w okolicy, w której dopuścili się kradzieży. Jak poinformowała stalowowolska policja, dwaj pierwsi to mieszkańcy Stalowej Woli, a najstarszy pochodzi z powiatu niżańskiego. Oprócz wspomnianych występków mają też na koncie rozbój w miejscowości Pysznica.

Przedwczoraj, 10 bm., cała trójka została doprowadzona do Sądu Rejonowego w Stalowej Woli.  Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Grozi im do 12 lat więzienia. 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości